فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/۱/۳٠

مهر مادری ذاتی است اما می بینیم در عکس پایین بعضی انسانها چقدرمهر مادریشان  نمایان تر از حیوانات است!!!

http://www.tabnak.com/pics2/200904111947344513.jpg

این مهر مادری انسان !

http://www.tabnak.com/pics2/200904111947341561.jpg

و اما مهر مادری حیوانات مقایسه با انسانها! 


ادامه مطلب ...
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/۱/۳٠

 مطلب فوق بر گرفته از وب لاگ دوست خوبم آقای فرجی فر گرفته شده که خواندنی و شنیدنی است


ادامه مطلب ...
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/۱/٢٥
من در انتخابات دور گذشته موضوع پرداخت 50 هزار تومان به افراد مختلف را دادم و جمعی حرف مرا مسخره کردند ولی بعد بسیاری بر درستی سخن من اذعان کردند و امروز نیز پیشنهاد من اعطای سهام نفت به مردم است چرا که ما باید پس از ملی شدن صنعت نفت و خروج نفت از چنگال انگلیسی‌ها باید این نعمت خدادادی را به دست مردم به صورت بسیار گسترده بسپاریم.

کروبی : خود را خادم مردم می دانم

نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/۱/٢٤

 

در حال حاضر 40 پرونده درخواست نشریه در لرستان در نوبت بررسی قرار دارد.

ایسنا: سید عارف علویمدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان با اعلام این خبر گفت: هم اکنون رایزنی با وزارت متبوع جهت صدور مجوز برای حداکثر این تعداد در حال انجام است.
وی خاطر نشان کرد: در سال 87 حدود 17 هفته نامه، دوهفته نامه، ماهنامه و فصلنامه در لرستان وجود داشت که در سال جدید با مجوز معاونت امور مطبوعاتی و تبلیغاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، مجوز انتشار چهار نشریه دیگر در لرستان را صادر شد.


این مقام مسئول یادآور شد: هفته نامه "نگین زاگرس"، به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی غلامرضا لونی، هفته نامه "شهاب آسمانی" به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی سید شهاب پورهاشمیان، هفته نامه "لرستان ورزشی" به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی محمدرضا جایدری و ماهنامه "فرهنگ بانوان" به صاحب امتیازی و مدیر مسئولی لیلا بیگدلو از جمله این نشریات هستند.


علوی همچنین پیگیری جهت ایجاد روزنامه استانی، تلاش در جهت تأسیس خانه مطبوعات، ساماندهی توزیع و تقسیم عادلانه آگهی های دستگاه های دولتی، صدور کارت جهت خبرنگاران در استان و همچنین حضور موفق نشریات استان در جشنواره های مطبوعاتی استانی و کشوری را از دیگر اقدامات استان در حوزه مطبوعات عنوان کرد.

نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/۱/٢۳
جام جم آنلاین: کاندیداتوری محسن رضایی، دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در انتخابات ریاست جمهوری دهم سه شنبه این هفته رسما اعلام می شود.

به گزارش خبرگزاری مهر کاندیداتوری محسن رضایی بر خلاف آنچه پیش از این در برخی رسانه ها عنوان شده بود، سه شنبه این هفته به طور رسمی در یک نشست مطبوعاتی که در تهران برگزار خواهد شد، اعلام می شود.

برخی رسانه ها پیش از این از اعلام کاندیداتوری محسن رضایی در روز دوشنبه و در استان خوزستان خبر داده بودند.

 یک منبع آگاه در در دولت ائتلافی کارآمد و متعهد نیز در این باره به مهر گفت: پس از بررسی های فراوانی که صورت گرفت، قرار بر این شد که محسن رضایی به عنوان کاندیدای نهایی این ائتلاف در انتخابات ریاست جمهوری دهم معرفی شود، البته سایر احزاب و افرادی هم که در این ائتلاف حضور دارند؛ از کاندیداتوری وی حمایت خواهند کرد.

وی با اشاره به آغاز سفرهای انتخاباتی استانی محسن رضایی از اول اردیبهشت ماه، خاطرنشان کرد: سفرهای انتخاباتی محسن رضایی برای حضور هرچه بهتر در انتخابات ریاست جمهوری دهم از مشهد و یا اهواز در استان خوزستان آغاز خواهد شد.


نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸۸/۱/۱٥

 راز عدم ازدواج حضرت معصومه و خواهران او را نه در وصیت پدر باید جستجو کرد و نه در نبود همسر متناسب و هم کفو، علت آن، وجود اختناق شدید هارونی و مأمونی بود که باعث شد احدی جرات نکند به راحتی به خانه موسی بن جعفر و بعد از او فرزندش رفت و آمد داشته باشد.


ادامه مطلب ...
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :