فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩۳/٤/۳۱

 

  خردادماه امسال ۵ سامانه پخش دیجیتال تلویزیونی در لرستان با اعتباری حدود ۱۱ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

نصیرجوکار معاون صدا و سیما لرستان درگفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم آباد، اظهار کرد: بهره برداری از فرستنده و سامانه دیجیتال  برای نخستین بار در سال 90 در دو شهر خرم آباد و بروجرد آغاز شد.

وی افزود: در بهمن ماه سال 91 همزمان با ایام دهه فجر فرستنده دیجیتال در 5 شهر الیگودرز، ازنا، سلسله، دلفان و دورود نیز افتتاح و راه اندازی شد.

معاون فنی صدا و سیما لرستان تصریح کرد: در خرداد ماه 93 و همزمان با سفر رئیس جمهور به استان  5 سامانه پخش دیجیتال  و 4 فرستنده رادیویی FM، در 6 منطقه لرستان با اعتباری حدود 11 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

جوکار خاطرنشان کرد: با بهره برداری از این  9 سامانه دیجیتال و فرستنده رادیویی ، در شهرهای الیگودرز، بیرانشهر، زاغه، فیروز آباد، بخش‌هایی از خرم آباد و دورود، بیش از 100 هزار نفر از جمعیت استان تحت پوشش این سامانه ها قرار گرفت.

وی افزود: با آغاز به کار این سامانه های دیجیتال  در سطح شهرهای استان، ضریب پوشش پخش دیجیتال در لرستان از 82 درصد به 88 درصد افزایش پیدا کرده است، که با این حساب حدود یک میلیون و 500 هزار نفر از جمعیت استان  تحت پوشش این سامانه ها  دیجیتال و رادیویی قرار گرفته اند.

معاون فنی صدا و سیما لرستان گفت: هم اکنون در سطح استان حدود 272 ایستگاه دیجیتال وجود دارد که از این تعداد، 12 ایستگاه ما به تنهایی 88 درصد و 260 ایستگاه هم 12 درصد جمعیت استان را تحت پوشش قرار داده است.

وی افزود: هم اکنون در سطح شهرهای استان 20 شبکه تلویزیونی و 19 شبکه رادیویی به صورت دیجیتال پخش می‌شود.

جوکار تصریح کرد: لازم به ذکر است هم اکنون حدود 13 درصد جمعیت شهرهای استان لرستان تحت پوشش سامانه دیجیتال قرار نگرفته‌اند که در تلاش هستیم تا به زودی این مناطق باقی مانده استان را هم از مزایای سامانه دیجیتال بهره‌مند سازیم.

نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩۳/٤/۳۱

عبدالله قائدرحمت که سابقه فعالیت در فرمانداری شهرستان دورود را دارد، به عنوان بخشدار جدید بخش مرکزی شهرستان ازنا طی حکمی از سوی عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور منصوب و ظهر امروز معرفی شد.

نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩۳/٤/٢٩

مشاهده این تصاویر به افراد زیر 18 سال توصیه نمی‌شود


ادامه مطلب ...
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩۳/٤/٢۱

     جنگده ها و توپخانه اشغاگران صهیونیست از دیشب تا بامداد امروز ده ها  بار نوار غزه را  هدف قرار دادند. باریکه غزه  چندین بار هم هدف حملات توپخانه ای و قایق های توپ دار اشغالگران قدس قرار گرفته است.

    براساس آخرین خبرها آمار شهدای حملات هوایی صهیونیست‌ها به غزه به 120 تن رسیده است که در میان شهدا دست‌کم  23 کودک دیده می شوند. در این حملات  به بیش از 800  فلسطینی زخمی شده اند.

     براستی چرا گروه های تروریستی داعش که ادعای جهاد کذایی بر خود واجب کرده اند در دفاع از مردم مظلوم فلسطین درنوار غزه بر علیه رژیم اسراییل ادا نمی کنند تا  حکم جهاد بودنشان برای  مسلمان اثبات شود!

  گروههای تروریستی داعش ، القاعده و تکفیره که دست پرورده امریکا و رژیم صهیونیستی درمنطقه هستنند فقط و فقط در راستای سیاست های از پیش طراحی شده آنان کار می کنند ،کشورهای ترکیه ، عربستان و قطرهم بعنوان نوکران امریکا و اسراییل غاصب پشتیبانی تسلیحاتی نیز از گروه های تکفیری در منطقه رادنبال می کنند .

   گروههای تروریستی بنام دین و اسلام بر علیه دولت های قانونی سوریه و عراق می جنگنندمردم بی گناه را می کشند به ناموس مسلمین تجاوز می کنند وحشی ترین جنایتها رادرطول تاریخ بشریت بر مردم منطقه سوریه و عراق انجام میدهنداما مدافعین حقوق بشر در خواب بسر می برند؟.

     قراین وشواهدنشان میدهد که گروهای تروریستی داعش و تکفیری که درعراق و سوریه بامردم و دولت می جنگنندنه مدافغ مسلمانان بلکه دست پرورده خودرژیم صهونیستی وامریکا درمنطقه هستندآنها فقط براساس منافع این رژیم ها در منطقه کار می کنند و تمامی ادعا های آنان بر مسلمان بودن دروغی بیش نیست.

   ادعای مسلمان بودن داعشی ها و تکفیری ها دروغی بیش نیست چراکه حنایشان در بین مسلمین جهان دیگر رنگی ندارد و...

 در تصویر زیر دوبرادر مسلمان فلسطینی قبل و بعد از شهادت در نوار غزه  می بینید که از سوی رژیم صیونیستی مورد حمله قرار گرفته و به شهادت رسیده اند

 

نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩۳/٤/۱٦

پل کول منطقه ای مابین استان خوزستان و لرستان (در شهر شول آباد )بعد از امامزاده احمد فداله (ع) واقع شده است.

از سالیان بسیار دور راه ارتباطی عشایر دزفول به مناطق ییلاقی لرستان پل کول بوده است. پل باستانی و بسیار قدیمی که مربوط به صدها سال پیش بوده و بر اثر طغیان رودخانه بختیاری، تخریب شده و فقط بخشی از پایه های پل باقی مانده است. در این شرایط است که گرگر انگشت خوار اینبار از خوزستان سر برآورده و در کمین انگشتان عشایر خوزستان نشسته است.

    پل کوه مهمترین ایل راه عشایر دزفول به سمت لرستان به شمار می رود که سالانه حدود یک هزار خانوار عشایری از مسیر آن کوچ می کنند.

     در سالهای بعد از انقلاب پل معمولی جدیدی بر روی رودخانه زده شده که متاسفانه این پل هم در سال 1375 تخریب شده و تنها بخشی از پایه های آن باقی مانده است. از آن به بعد عشایر برای عبور از رودخانه از وسیله خطرناکی به نام «گرگر» استفاده می کنند.

`پل کول  قرن ها است که مسیر کوچ رو یکی از راه‌های مهم و پرتردد خوزستان  به طرف لرستان و شهرستان‌های خرم آباد، درود، ازنا، الیگودرز و  شول آباد بوده است.  

  برای ساخت پل کول تاکنون و هیچ اقدام عمرانی اساسی چه قبل از انقلاب اسلامی و چه بعد از انقلاب اسلامی انجام نگرفته است این منطقه بعلت دوری ازدیدچشم مسئولین امردر لرستان و خوزستان به فراموشی سپرده شده است و عشایر هم که دستشان به جایی نمی رسد تا مشکل خود را به مسئولین نظام برسانند.فقط مانده تافرجی حاصل شود تامشکل دامداران زحمت کش، دو استان زرخیر لرستان و خوزستان برطرف شود .

   منطقه پل کول یک منطقه تاریخی است و ریشه پایه های پل کول همچنان پابر جاست  که خود گواه این منطقه ،بعنوان یک منطقه استراتژیک محسوب می شده  قراین و شواهد نشان از آن می دهد که پل کول راه مواصلاتی بین لرستان و خوزستان اززمان های بسارقدیم بوده است .پل کول تنها پل تاریخی در میان کوه های سر به فلک کشیده بختیاری است که به چشم می خوردمابقی پل های تاریخی در مناطقی  هموارتری ساخته شده اند.

    احتمالاساخت اینچنین پل عظیمی در منطقه صعب الغبور بختیاری به دوران  ساسانیان برسد چراکه پل های عظیم و مهم لرستان در زمان حکومت ساسانیان درلرستان به چشم می خورد مانند: پل های گاومیشان، شاپوری، پل آجری، پلدختر، کلهر، کشکان و شکسته از جمله پلهای تاریخی لرستان هستند که بیش از هزار و 400 سال قدمت تاریخی دارند و از معماری و هنر و پل سازی منحصربه فرد برخوردارند.

  لرستان را می توان سرزمین پل های تاریخی نامید به طوری‌که دراین استان بیش از 63 پل تاریخی وجود دارد. پلهای تاریخی لرستان که در مسیر راه شاهی هگمتانه به شوش واقع شده اند، از شاهکارهای معماری پل سازی ایران در زمان ساسانیان و دوران اسلامی به حساب می آیند

  این  پل ها باید بعنوان آثار نایاکان ما ثبت جهانی شوند منطقه تاریخی پل کول که از مکان های تاریخی و گردشگری لرستان (  الیگودرز ،دورود ، شول آباد) است   باید حفاظت شود وعلاوه برساخت پل جدید آثار این منطقه تاریخی برای نسل های آینده حافظت و نگهداری شود.

 

 

تخریب پل

نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩۳/٤/۱٥
 
اولین کشور عربی حامی عراق:کشور اردن در سال های دفاع مقدس از جمله مهمترین حامیان مادی و معنوی رژیم بعثی حاکم بر عراق به شمار می رفت ، تا جایی که در جریان عملیات بیت المقدس ، تعدادی از داوطلبان اردنی ارتش عراق نیز به اسارت رزمندگان اسلام درآمدند.
کدام کشور عربی اولین حامی عراق در جنگ با ایران بود؟
گروه بین الملل "رویکرد": روزنامه «گاردین» چاپ انگلستان به نقل از منابع فلسطینی در بیروت به چاپ کیهان در تاریخ ۱۲ مهر ۱۳۵۹ می نویسد : شاه حسین پادشاه اردن، حدود پنج هزار از نیروهای خود را به عراق اعزام داشته تا وظایف امنیت داخلی را به عهده گرفته تا سربازان عراقی برای رفتن به جبهه جنگ با ایران آزاد باشند.

این روزنامه اعلام کرده است که نیروهای اردنی با هواپیماهای عراقی که به منظور مصون ماندن از خطرات حملات هواپیمایی نیروی هوایی ایران به اردن رفته بودند، به عراق آمده اند. گاردین خاطر نشان ساخت که شاه حسین اولین رهبر یک کشور عربی بود که در جنگ ایران و عراق به طرفداری از عراق برخاسته است.


ادامه مطلب ...
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩۳/٤/۱٤

به گزارش خبرگزاری فارس از دورود، هوشنگ بازوند شامگاه جمعه در دیدار سرمایه‎گذار خارجی که به قصد مشارکت در پروژه‎های اقتصادی و عمرانی به شهرستان دورود سفر کرده است، ضمن تاکید بر اهمیت حمایت از سرمایه‎گذاران بخش خصوصی به ویژه سرمایه‎گذاران خارجی گفت: ورود سرمایه‎گذاران بخش خصوصی می‎تواند، باعث شکوفایی هرچه بیشتر اقتصاد استان و منطقه شود.

وی ضمن تاکید بر لزوم تایید سرمایه‎گذاران توسط وزارت اقتصاد و داریی متذکر شد: بر اساس سیستم کشور جمهوری اسلامی ایران سرمایه‎گذاران خارجی که قصد استفاده از فاینانس را دارند، باید توسط وزارت اقتصاد تایید و ضمانت اجرایی آنها مورد قبول قرار گیرد.

استاندار لرستان با بیان این مطلب که شهرستان دورود به واسطه قرار گرفتن در یکی از نقاط استراتژیک استان لرستان دارای پتانسیل بالا برای سرمایه‎گذاری است، عنوان داشت: سرمایه‎گذاری در این شهرستان با توجه به زیر ساخت‎های مناسب ریسک بالایی ندارد.

وی با اشاره به قرار گرفتن شهرستان دورود در محور ترانزیتی شمال به جنوب کشور و همچنین وجود خطوط ریلی و عبور گلوگاه ریلی شمال به جنوب کشور از این شهرستان متذکر شد: قرار گرفتن این شهر در نزدیکی یکی از صنعتی‎ترین شهرهای کشور مثل اراک به واسطه وجود صنایع بزرگ باعث می‎شود، تا بتوان به نیازهای موجود در زمینه مواد اولیه یا بازار فروش دسترسی آسان داشت.

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: از همه سرمایه‎گذاران داخلی و خارجی به منظور حضور و فعالیت در استان لرستان حمایت می‎کنیم.

لازم به ذکر است، نماینده یکی از شرکت‎های هلدینگ کشور ترکیه با حضور در شهرستان دورود و دیدارهای مختلف با مدیران ارشد استان لرستان و شهرستان دورود به دنبال بررسی زمینه‎های فعالیت در این شهر و استان هستند.

- See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930414000001#sthash.sjOSv8ag.dpuf

استاندار لرستان گفت: سرمایه‎گذاری در شهرستان دورود به دلیل وجود زیرساخت‎های لازم و پتانسیل‎های موجود بدون ریسک است.

خبرگزاری فارس: سرمایه‎گذاری در دورود بدون ریسک است
 
- See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930414000001#sthash.sjOSv8ag.dpuf
استاندار لرستان گفت: سرمایه‎گذاری در شهرستان دورود به دلیل وجود زیرساخت‎های لازم و پتانسیل‎های موجود بدون ریسک است. - See more at: http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13930414000001#sthash.sjOSv8ag.dpuf

ادامه مطلب ...
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩۳/٤/۱۱

 

این تکفیری داعشی رو ساعت 11 میگیرن میگه: «منو همین الان بکشید تا برای ناهار پیش رسول الله و اصحاب ایشون باشم.» سرباز عراقی هم میگه: «ساعت 2 میکشیمت تا به شستن ظرف ها برسی!!!»

نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩۳/٤/۱۱
یکی از اهالی روستاهای محروم واقع در غرب کشور در حالی با آتش زدن یک خودروی‌ زانتیا، دارایی خود را به رخ مردم فقیر و مظلوم روستا کشاند که اهالی روستایش از مشکلات مادی رنج می‌برند.
 
به گزارش فردای لرستان به نقل از تابناک : تیتر خبر را درست خوانده‌اید؛ یکی از هموطنان‌مان به تازگی برای آنکه نشان دهد ثروتش به ده میلیارد تومان رسیده، چیزی حدود یکصد و پنجاه میلیون تومان هزینه کرده که البته در این میان یک سوم آن به آتش کشیده شده و تلی از خاکستر و اسکلت فلزی به یادگار مانده است!

هنگامی که می‌شنویم در وضعیت بغرنج اقتصادی حاکم در سال‌های اخیر، برخی‌ تصاعدی بر ثروت خود افزوده و به اصلاح عامه، دک و پزی برای خود به هم زده‌اند، چه بسا افرادی چون «ب. ز» یا «جمشید بسم الله» بیش از مایه‌داران بالای شهرنشین که خودروهای میلیاردی سوار می‌شوند به ذهنمان راه یابد، ولی‌ الزاما این گونه نیست.

این را می‌شود از امثال خبری دریافت که به تازگی منتشر شده و نشان می‌دهد، یکی از اهالی لرستان در جشن ظاهرا تازه باب شده میلیاردر شدن، خودرو‌ زانتیای خود را به آتش کشیده و علاوه بر آن، حدود صد میلیون تومان هزینه برگزاری سور و سات شادی خود و اهالی روستایش نموده است.

آن گونه که سایت «لور» گزارش داده، این فرد که از اهالی یکی از روستاهای محروم در یکی از محروم‌ترین شهرستان‌های استان غربی کشورمان است، در حالی با آتش زدن یک خودرو‌ زانتیا، دارایی خود را به رخ مردم فقیر و مظلوم روستا کشانده که اهالی روستایشان از مشکلات آب در رنج و عذابند!

بدین ترتیب آشکار می‌شود که این فرد چه بسا مدت‌ها پیشتر به جرگه میلیاردر‌ها پیوسته و وصله «نوکیسه» به وی چسباندنی به نظر نمی‌رسد، ولی به غایت شبیه نوکیسه‌گان عمل کرده و هرچقدر هم این ثروت را به کد یمین و عرق جبین گرد آورده باشد، باز جا خواهد داشت ‌شماتت شده و تا به ابد سزاوار سرزنش باشد.

ادامه مطلب ...
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩۳/٤/۱۱

بابایی گفت: مطالعات این طرح بزرگ در سال 88 و 89شروع وبه پایان رسیده و از محل اعتبارات سال‎جاری عملیات اجرایی آن آغاز شد .
وی با اشاره به خطرات و خسارات ناشی از حرکت توده‎ای زمین و لغزش آن بیان کرد: منطقه‎ای در دورود وجود دارد که مساحت آن، 22 هکتار بوده که زمین در آن در حال حرکت است.


ادامه مطلب ...
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩۳/٤/٩

یا عَلِیُّ یا عَظیمُ یا غَفُورُ یا رَحیمُ اَنْتَ الرَّبُّ الْعَظیمُ الَّذی لَیْسَ کَمِثْلِهِ شَیءٌ

ای والا ای بزرگ ای آمرزنده ای مهربان تویی پروردگار بزرگی که نیست مانند او چیزی

وَ هُوَ السَّمیعُ الْبَصیرُ وَ هذا شَهْرٌ عَظَّمْتَهُ وَ کَرَّمْتَهُ وَ شَرَّفْتَهُ وَ فَضَّلْتَهُ

و او شنوا و بینا است و این ماهی است که آنرا بزرگ و گرامی داشته و او را شرافت و برتری داده ای

عَلَی الشُّهُورِ وَ هُوَ الشَّهْرُ الَّذی فَرَضْتَ صِیامَهُ عَلَیَّ وَ هُوَ شَهْرُ

بر ماههای دیگر و این ماهی است که روزه آن را بر من واجب کرده و این ماه

رَمَضانَ الَّذی اَنْزَلْتَ فیهِ الْقُرْآنَ هُدیً لِلنّاسِ وَ بَیِّناتٍ مِنَ الْهُدی

رمضان است همان ماهی که قرآن را در آن فرو فرستادی آن قرآنی که راهنمای مردم و نشانه های روشنی از هدایت

وَالْفُرْقانِ وَ جَعَلْتَ فیهِ لَیْلَةَ الْقَدْرِ وَ جَعَلْتَها خَیْراً مِنْ اَلْفِ شَهْرٍ فَیا

و جدا ساختن (میان حق و باطل ) است و قراردادی در این ماه شب قدر را و آن را بهتر از هزار ماه کردی پس ای

ذَالْمَنِّ وَ لا یُمَنُّ عَلَیْکَ مُنَّ عَلَیَّ بِفَکاکِ رَقَبَتی مِنَ النّارِ فیمَنْ تَمُنُّ

منت داری که کسی بر تو منت ندارد منت نه بر من به آزاد ساختنم از آتش در میان آنانکه

عَلَیْهِ وَ اَدْخِلْنِی الْجَنَّةَ بِرَحْمَتِکَ یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ

بر آنها منت نهی و داخل بهشتم گردان برحمتت ای مهربانترین مهربانان.

نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩۳/٤/۸

گزارش گروه علمی باشگاه خبرنگاران، به نقل از مرکز لرزه نگاری موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران؛ زمان این زمین لرزه ساعت 05:39:30 با قدرت 4.1 ریشتر در فیروز آباد، لرستان ثبت شده است.

تاریخ وقوع زلزله:

یکشنبه، 8 تیر 1393 در 05:39:30
(وقت محلی -تهران)

2014-06-29 01:09:30
 (UTC)

بزرگی زلزله:

۴.۱

نوع بزرگی:

MN

موقعیت رومرکز زلزله: ۳۴.۰۰ شمالی و ۴۸.۲۱ شرقی
عمق: ۱۰ کیلومتر
عدم قطعیت مکانی: ۰.۸۷+/- کیلومتر در جهت شمالی - جنوبی
۱.۱۱+/-  کیلومتر  در جهت شرقی - غربی
منطقه:

استان لرستان

فاصله‌ها:

14 کیلومتری فیروز آباد، لرستان
15 کیلومتری الشتر، لرستان
23 کیلومتری نور آباد، لرستان

منبع:

موسسه ژئوفیزیک، دانشگاه تهران

نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩۳/٤/۸

 

با شروع ماه مبارک رمضان و طولانی بودن ساعات روزه داری بدن احتیاج به مواد غذایی دارد تا بتواند سوخت و ساز بهتری داشته باشد.
پیام فرهبخش متخصص تغذیه در گفتگو با خبرنگار بهداشت و درمان باشگاه خبرنگاران  گفت: با شروع ماه مبارک رمضان و طولانی بودن ساعات روزه‌داری بدن احتیاج به مواد غذایی دارد تا بتواند سوخت و ساز بهتری داشته باشد.
وی افزود: بهترین غذاها در این ماه غذاهایی است که حجیم نباشند زیرا غذاهای حجیم رابطه‌ای با رفع گرسنگی ندارد.
وی ادامه داد: وعده‌ی سحر بهتر است مشابه وعده ناهار غذاهای مصرف کنند مانند پلو و خورشت اما مایعات زیاد مصرف نکنند و حتی المقدور وعده‌ی سحری را میل کنند حتی اگر اندک باشند.
وی اظهار داشت: برای باز کردن افطار توصیه می‌کنیم ابتدا یک چای یا آب گرم بخورند و از خوردن غذاهای خیلی چرب و سنگین که ایجاد ورم و نفخ می‌کند خودداری کنند و غذاهایی مانند حلیم، نان و پنیر و آش مصرف کنند.
فرهبخش گفت: برای جلوگیری از افت قند در طول روز، روزه داران در وعده‌ی افطار و سحر حتما باید قند طبیعی مانند خرما استفاده کنند.
فرهبخش خاطر نشان کرد: بهتر است شام در ساعت 11 شب و با غذاهای معمولی و سبک مثل کوکو و کتلت استفاده کنند.
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩۳/٤/٢
گروهک تروریستی داعش با تبریک گلزنی مسی به ایران در توییتری نوشت: داعش به مسی تبریک می گوید و او را به صفوف جهاد! دعوت می کند و به او لقب ابومهداف آرژانتینی می دهد و او را به سمت امیر آمریکای جنوبی و حومه منصوب می کند.
ابومهداف لقب جدید مسی
 
با انتشار این خبر موجی از کاریکاتور و عکس های طنز فضای مجازی را پر کرده است. در یکی از این تصاویر لیونل مسی در هیبت یکی از رهبران فکری داعش ظاهر شده است.

623060_6

 

نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩۳/٤/٢
ورزشگاه 15 هزار نفری بروجرد در سال 1370 کلید خورد اما متاسفانه با گذشت 20 سال هنوز این ورزشگاه به بهره برداری نرسیده است.


این در حالی است که با توجه به پتانسیل بالای موجود در شهرستان در زمینه ورزشکاران مستعد و همچنین ظرفیت برگزاری مسابقات ورزشی در سطح کشوری و قهرمانی احداث و تکمیل یک ورزشگاه مناسب و در خور شان مردم بروجرد در این شهرستان یکی از ضرورتها است.

در زمینه ساخت ورزشگاه بروجرد کوتاهی شده است


ادامه مطلب ...
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩۳/٤/۱

 

در مسابقه  دیشب بین تیم ملی کشورمان با تیم ملی آرژانتین بخاطر  اشتباه داوری  و نگرفتن پنالتی  مسلم بر روی اشکان دژاکه   ایران باخت تا آرژانتین برنده این تیم شود !

 کاربران فیسبوک  نیز در ایران در واکنش به اشتباه داوری " میلوراد مازیچ" داور صربستانی در نگرفتن پنالتی مسلم برای ایران، تصویر این داور را در شبکه های اجتماعی این گونه به نمایش گذاشتند.

00000000000000000000000000000.jpg
ثبت: 2:56 PM 1393/4/1
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :