فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩٤/۸/۱۱

نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩٤/۸/٩

 

سیلاب جان  سه نفر از اعضای یک خانواده کوهدشتی را گرفت

مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان از مرگ خانواده سه نفره کوهدشتی بر اثر سیلاب خبر داد.

به گزارش  فردای لرستان به  نقل از خبرنگار ایلنا حسین رضا با اشاره به جاری شدن سیلاب و طغیان رودخانه در شهرستان کوهدشت در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا افزود: متاسفانه خانواده سه نفره در شهرستان کوهدشت در اثر سیلاب جان خود را از دست دادند.
 
وی با بیان اینکه در جریان بارندگی‌های شدید در استان و طغیان رودخانه در مرکز شهر کوهدشت سیلاب وارد زیر زمین یک منزل مسکونی در مجاور این رودخانه شد، تصریح کرد: در پی این اتفاق سه نفر از ساکنان این خانه فوت شدند.
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر لرستان افزود: متاسفانه در این حادثه یک خانم و یک آقای ۳۰ ساله و دختر هشت ساله آنها در جریان واردشدن سیلاب به این منزل مسکونی کشته شدند.
 
مرادی با اشاره به اینکه بر اساس اعلام برخی این خانواده یک مهمان نیز داشته اند که هنوز موفق به یافتن جسد این شخص نشده‌ایم، گفت: اکنون کار تخلیه آب در زیرزمین این منزل برای پیدا کردن جسد فرد مذکور در حال انجام است.

نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩٤/۸/٩

اجساد تلنبار شده منافقین در لیبرتی+تصاویر

بدنبال حمله شدید موشکی شب گذشته مجاهدین عراقی گروه "جیش المختار" شاخه نظامی جنبش حزب الله عراق به لانه تروریستهای منافقین کوردل در کمپ لیبرتی واقع در شمال فرودگاه بغداد، اجساد دهها تروریست بر روی هم انبار شده است.
به گزارش فردای لرستان به نقل ازگروه بین الملل مشرق- بدنبال حمله شدید موشکی شب گذشته مجاهدین عراقی گروه "جیش المختار" شاخه نظامی جنبش حزب الله عراق به لانه تروریستهای منافقین کوردل در کمپ لیبرتی واقع در شمال فرودگاه بغداد، اجساد دهها تروریست بر روی هم انبار شده است.
 بر اساس تصاویر منتشر شده از داخل اردوگاه منافقین در حالی که این گروه تروریستی مدعی کشته شدن تنها ده تن از اعضای خود شده بود، منابع پزشکی عراقی از هلاکت 25 تن از عناصر این گروه و زخمی شدن 175 تن دیگر خبر داده اند که در این میان حال 10 تن از آنها بشدت وخیم گزارش شده است. گروه جیش المختار به رهبری شیخ واثق البطاط ضمن برعهده گرفتن مسئولیت این حمله، به منافقین هشدار داد تا به سرعت از عراق خارج شوند

ادامه مطلب ...
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩٤/۸/٩

میانگین بارش باران در لرستان 80 میلی‌متر است/ ادامه بارش باران در شرق لرستان

به گزارش فردای لرستان به نقل از خبرگزاری  فارس از خرم‌آباد؛ رضا آریایی شامگاه جمعه در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد اظهار داشت: بارش باران در استان لرستان علاوه بر اینکه باعث خوشحالی مردم این دیار شد، بیش از 200 میلیارد تومان خسارت به بخش‌های مختلف وارد کرده است.

مدیرکل ستاد بحران استان لرستان عنوان داشت: میزان بارش باران تا پنج‌شنبه شب در شهرهای نورآباد 121میلی‌متر، الشتر 95، رومشکان 99 میلی‌متر، کوهدشت 87میلی‌متر، بروجرد 77میلی‌متر، پلدختر 76میلی‌متر، خرم‌آباد 60، دورود 57 میلی‌متر، ازنا 100میلی‌متر و الیگودرز 34 میلی‌متر گزارش شده است.

وی با بیان اینکه بارش باران در شرق لرستان ادامه دارد، گفت: میانگین بارش باران در لرستان 80 میلی‌متر بوده است.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :