فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/۸/٢٤

 گزارش خبرگزاری فارس از دورود، سهراب ابراهیمی یکشنبه شب در جمع خبرنگاران در دورود اظهار داشت: به جز سالن آمفی تئاتر این دانشگاه، کلاس‌های آموزشی فاقد امنیت و اصول طراحی و ساخت است از این رو به دلیل آموزشی بودن ساختمان و ضرورت حفظ امنیت جان دانشجویان این ساختمان باید تخریب و بازسازی مجدد شود.
وی افزود: بنابر اعلام ستاد بازسازی بنیاد مسکن شهرستان دورود دانشگاه پیام نور دورود به دلیل وارد آمدن صدمات بالا بر اثر زلزله اخیر نیاز به بازسازی مجدد دارد و طبق مقررات ملی ساختمان و آیین‌نامه 2800 ایران، ساختمان آموزشی این دانشگاه باید تخریب و بازسازی مجدد شود.
رئیس دانشگاه پیام‌ نور دورود گفت: بنا بر اعلام این ستاد ساختمان دانشگاه پیام نور دورود نامرغوب است.
وی با اشاره به اینکه کلاس‌های این دانشگاه در حال حاضر در محل فعلی دانشگاه در حال برگزاری است، تصریح کرد: با توجه به برخورداری این دانشگاه از دو قطعه زمین پنج هکتاری و هشت هکتاری در مناطق عزت آباد و ناصرالدین ضروری است تا مسئولان امر نسبت به احداث ساختمان جدید اهتمام ورزند.
رئیس دانشگاه پیام نور دورود در ادامه از برگزاری سومین یادواره شهدای دانشجویی این شهرستان، همزمان با روز دانشجو، در 16 آذرماه خبر داد.
ابراهیمی گفت: سومین یادواره شهدای دانشجویی شهرستان دورود، به همت بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور این شهرستان و با هدف گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، بویژه هشت دانشجویی شهید این شهرستان، برگزار می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: این یادواره با همکاری سپاه دورود و بنیاد شهید و امور ایثارگران این شهرستان برگزار می‌شود.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :