فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/٧/٩

اعضاي شوراي مركزي حزب موتلفه‌ اسلامي، عصر روز شنبه با هاشمي رفسنجاني، رييس مجمع تشخيص مصلحت نظام ديدار كردند.
به گزارش ايلنا، رييس مجمع تشخيص مصلحت نظام با توجه به ديدار مسوولان موتلفه با مراجع و علماي قم، حفظ ارتباط مسوولان و شخصيت‌هاي سياسي با علما و مراجع را بسيار مهم و كارساز توصيف كرد و گفت: تشريك مساعي با بزرگان و علما مي‌تواند در سلامت فعاليت‌هاي حزبي و تشكيلاتي موثر باشد.
هاشمي رفسنجاني تكيه بر آراي مردم و ارزش و احترام قائل شدن براي نظر و نقش مردم در تعيين سرنوشت كشور را يكي از اصول اسلامي و قانوني در نظام جمهوري اسلامي ايران دانست و گفت: عمل به قانون اساسي، احترام به راي مردم است.
رييس مجمع تشخيص مصلحت نظام درباره اهميت انتخابات آتي شوراها و مجلس خبرگان رهبري نيز گفت: همه بايد تلاش كنند تا در انتخابات آينده به‌ويژه مجلس خبرگان رهبري، مردم به طور گسترده و پرشور شركت كنند؛ چون مجلس خبرگان ضامن سلامت و تداوم انقلاب اسلامي است و بايد انتخابات پرشور و در عين حال سالم و بي‌نقص برگزار شود.
وي افزود: اگر اعتماد مردم به صحت و سلامت انتخابات جلب شود، مشاركت و حضور مردم در پاي صندوق‌هاي راي در همه‌ انتخابات تضمين مي‌شود.
در اين ديدار عسگراولادي، حبيبي، بادامچيان و شجوني هريك به طور جداگانه به اهميت مجلس خبرگان و شوراها اشاره كردند و حفظ آرامش انتخابات و سلامت برگزاري آن را براي حضور مردم بسيار موثر دانستند.
اعضاي حزب موتلفه در اين ديدار از " هاشمي رفسنجاني" براي حضور در انتخابات مجلس خبرگان دعوت كردند.
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :