فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/٩/۱

 گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، حجت‌الاسلام رضا حقیان پیش از ظهر امروز در نشست شورای فرهنگ عمومی الیگودرز خواستار ساماندهی مراکز فرهنگی و تبلیغی به‌ویژه مساجد در سطح این شهرستان شد و اظهار داشت: با توجه به اقدامات فرهنگی و رسانه‌ای دشمنان، مناطق محروم نیز باید در مقابل این تهاجمات تجهیز شوند.
حجت‌الاسلام حقیان افزود: امروزه باید از مراکز فرهنگی و مساجد به‌عنوان دژ مستحکمی در مقابل خرافه و خرافه‌پرستی استفاده شود که این موضوع به برنامه‌ریزی و توجه بیشتر نیاز دارد.
امام جمعه شهرستان الیگودرز گفت: هنر باید در خدمت معنویت، تعهد اسلامی و اندیشه اسلامی باشد و موجب سستی و انحراف در فکر و عمل نشود.
وی افزود: بسیجیان، شهدا و تمام ولایتمداران با تمام وجود خود برای حفظ دین، احیای دین و ارزش‌های اسلامی، گسترش فرهنگ دینی و نجات بشریت جانفشانی کردند.
امام جمعه شهرستان الیگودرز گفت: از ابتدای مبارزات مردم ایران علیه رژیم ستم‌شاهی، مساجد همواره به‌عنوان یک پایگاه و سنگری مستحکم در مقابل یورش دشمنان اسلام مطرح بوده‌اند.
در ادامه فرماندار الیگودرز گفت: خوشبختانه در سطح شهر الیگودرز تعداد مساجد با جمعیت موجود تطابق دارد و در حد استاندارد است.
مهدی وفایی افزود: عدم پراکندگی این اماکن دینی در سطح شهر و نبود روحانی برای تمام این مساجد از عمده مشکلاتی است که باید به آن پرداخته شود.
وی یادآورشد: با تشکیل ستاد رسیدگی به امور مساجد و تقسیم برنامه‌ریزی شده اعتبارات تخصیصی به مساجد در صدد رفع این مشکلات هستیم.
فرماندار الیگودرز در ادامه ضمن تبریک هفته بسیج گفت: اساس و بنیاد بسیج توسط امام راحل پایه‌گذاری شد و این نهاد مردمی در عرصه‌های مختلف انقلاب و نظام اسلامی پا به میدان گذاشت.
وی تصریح کرد: بسیج از جبهه‌های دفاع مقدس تا عرصه‌های علمی کشور برای میهن اسلامی افتخار آفرینی کرده است.
وفایی‌مقدم یادآورشد: هفته بسیج باید به خوبی و در شان و منزلت بسیج گرامی‌داشته شود.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :