فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/٩/۸

به گزارش ایرنا، صبح روز دوشنبه هنگامی که آقای دکتر مجید شهریاری یکی از استادان برجسته دانشگاه شهید بهشتی به همراه همسرش عازم محل کار خود بود، توسط دو موتور سوار مورد حمله وحشیانه تروریستی قرار گرفت و به درجه رفیع شهادت نایل شد.
براساس این گزارش حال عمومی همسرش که در این حادثه کور تروریستی مجروح شد،‌ رضایت بخش اعلام شده است.
همچنین در حادثه تروریستی دیگری که صبح امروز اتفاق افتاد، استاد فریدون عباسی یکی دیگر از اساتید برجسته کشورمان مورد سو قصد قرار گرفت و به همراه همسرش مجروح شد.
بر اساس گزارش های رسیده، حال عمومی این استاد دانشگاه و همسرش رضایت بخش است.
یادآور می شود، در بامداد 22 دیماه سال 1388 دکتر مسعود علی محمدی استاد برجسته فیزیک دانشگاه تهران به هنگام خروج از منزلش در یک حادثه تروریستی دیگری بر اثر بمب کنترل از راه دور ترور شد.
به عقیده کارشناسان، دشمنان ملت ایران که از پروژه تحریم و فشار ناامید شده اند،‌ بار دیگر در آستانه ادامه مذاکرات گروه 1+5 با ایران، اقدامات کورتروریستی را در دستور کار خود قرار داده اند تا بتوانند بر سر میز مذاکره خواسته های نامشروع و ظالمانه خود را بر ملت ایران تحمیل کنند.
البته ملت بزرگ و سرافراز ایران در طول 30 سال گذشته همواره در مقابل این نوع حملات کور تروریستی با قامتی رشید و استوار ایستاده و این نوع اقدامات غیر انسانی آنان را برای رسیدن به خواسته هایشان مصمم تر می کند.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :