فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/٩/۸

'امین کمالوندی' روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این مجموعه شامل آثار 17 عکاس و هنرمند لرستانی است که در قالب 250 اثر چاپ خواهد شد.
وی هدف از انتشار این کتاب را معرفی جاذبه های گردشگری و تاریخی استان لرستان ، به تصویر کشیدن دستاوردها و اقدامات صورت گرفته در بخش های مختلف در این استان در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی و همچنین لرستان در هشت سال دفاع مقدس عنوان کرد.
سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان معرفی هنرمندان عکاس لرستانی و نیز شناساندن نقاط قوت ، استعداد و نیز توانمندی عکاسان لرستانی را از دیگر اهداف انتشار این کتاب برشمرد.
کمالوندی خاطر نشان کرد : هزینه چاپ و انتشار این کتاب بالغ بر 300 میلیون ریال می باشد که از محل اعتبارات فرهنگی معاونت فرهنگی وزارت ارشاد تامین شده است.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :