فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/٩/٩

 

رژیم صهیونیستی پس از ماه ها کشمکش سرانجام همزمان با عملیات تروریستی صبح امروز در تهران، جانشین مئیر داگان، رئیس مستعفی موساد را تعیین کرد.
 

به گزارش مشرق، پایگاه خبری رادیو و تلویزیون رژیم صهیونیستی نوشت که ساعاتی پیش "بنیامین نتانیاهو" نخست‌وزیر اسرائیل "تمیر فریدو" را به جای مئیر داگان به ریاست موساد انتخاب کرد.
تمیر پیش از این سمت‌های مهمی را در موساد داشته و معاون رئیس موساد نیز بوده است.
این رسانه صهیونیستی در ادامه به تمجید و تعریف از فریدو پرداخته و مدعی شده که وی تجربه زیادی را در موساد دارد و سمت‌های مختلفی را در این سازمان بر عهده داشته است.
انتخاب فریدو برای نهایی شدن نیاز به تأیید کمیته "تیرکل" دارد که بر انتصاب‌های مقامات ارشد صهیونیست نظارت دارد، اما انتظار می‌رود با توجه به حیاتی بودن این منصب برای رژیم صهیونیستی و افشای نام این مقام ارشد جاسوسی صهیونیستی، تأیید این تصمیم قطعی باشد.
فریدو در شرایطی به این سمت انتخاب می‌شود که رژیم صهیونیستی از مدت‌ها پیش به دنبال گزینه مناسبی برای جانشینی داگان بود،‌شکست‌های مکرر موساد در عملیات‌های اخیر خود نظیر ترور محمود المبحوح از رهبران حماس، موساد و فرماندهی آن را با بحران مواجه کرده و شهرک نشینان را به این سازمان جاسوسی بی‌اعتماد نموده است.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :