فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/٩/٢٧

ولی‌الله منتظری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ازنا ضمن محکوم کردن حمله انتحاری به عزاداران حسینی در چابهار اظهار داشت: تروریست‌های وهابی با این‌گونه حرکات می‌خواهند بین امت ایران اسلامی تفرقه بیندازند اما نمی‌دانند وحدتی بین شیعه و سنی برقرار است که به این سادگی گسسته نمی‌شود.
وی افزود: دشمنان در این خیال باطل به سر می‌برند که با کشتن ملت از انقلاب و اسلام دست می‌کشند و انقلاب اسلامی تضعیف می‌شود اما زهی خیال با ریختن این خون‌ها درخت اسلام و انقلاب تنومندتر می‌شود.
فرماندار ازنا بیان داشت: تروریست‌ها عامل دست استکبار و صهیونیست هستند و توسط دولت منحوس انگلیس حمایت و هدایت می‌شوند.
منتظری عنوان داشت: عاشورا همیشه در دل مسلمانان جهان به ویژه شیعیان است و اقدامات دشمنان موجب فراموشی این واقعه مهم نمی‌شود.
فرماندار ازنا گفت: امروز در مقابل عاشورا وظیفه حفط ارزش‌ها را داریم و باید راه دین ادامه یابد.
وی تصریح کرد: دشمنان می‌خواهند به ارزش‌های اسلامی ضربه بزنند و سال گذشته هم دشمنان و عده‌ای از عوامل داخلی در روز عاشورا به نظام و مقدسات توهین کردند اما با حرکت هوشیارانه مردم مواجه شدند.
‌فرماندار ازنا در ادامه بر اتحاد مردم و حضور آنها در صحنه‌ها تاکید کرد و بیان داشت: این حضور حرکت‌های دشمنان را خنثی می‌کند و باید ادامه یابد.
منتظری اظها داشت: مردم باید همواره هوشیاری خود را در مقابل توطئه‌های مختلف حفظ کنند زیرا دشمن دست از توطئه بر نمی‌دارد.
فرماندار ازنا گفت: این جنایت که علیه عزاداران شیعه و سنی صورت گرفت وحدت بین شیعه و اهل سنت را مستحکم‌تر می‌کند.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :