فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/٧/٢٤

به گزارش ایرنا: در سالروز شهادت اسوه تقوا و پرهيزگاري حضرت علي (ع) پيكر پاك پنج شهيد گمنام دوران دفاع مقدس با حضور مردم عزادار اليگودرز تشييع و در تپه نورالشهداي اين شهر خاك سپاري شدند.

 مراسم تشييع پيكر پاك اين شهدا صبح امروز يكشنبه با شركت كم سابقه مردم ولايت مدار اليگودرز از محل مصلي قدس اين شهر آغاز شد و مردم عزادار با سردادن شعارهاي حسين، حسين شعار ماست ، شهادت افتخار ماست و اين گل پر پر از كجا آمده از سفر كربلا آمده، پيكر شهدا را تا آرامگاه ابديشان تشييع كردند. در اين مراسم امام جمعه اليگودرز گفت : شهداي والامقام دوران دفاع مقدس با انگيزه دفاع از ارزشهاي اسلامي و انقلابي جان خود را نثار كردند.

حجت‌الاسلام "يدالله رضايي" افزود : همه ما وظيفه داريم با زنده نگه‌داشتن ياد و خاطره اين عزيزان ، جوانان و نوجوانان نسل امروز را با ارزشهايي كه شهدا جان خود را براي آن فدا كردند آشنا كنيم.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :