فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/٩/٢٧
 رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت خبر داد، سهمیه بنزین علی الحساب و حمایتی دولت برای خودروهای شخصی در دیماه 50 لیتر تعیین شده است که در مقایسه با ماههای گذشته 10 لیتر کاهش یافته است.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، محمد رویانیان دقایقی پیش در جمع خبرنگاران اعلام کرد: سهمیه علی الحساب و حمایتی دولت در دیماه برای انواع خودروها 15 درصد کاهش خواهد یافت و قیمت بنزین سهمیه ای در دیماه همان 100 تومان خواهد بود.
به گفته وی، سهمیه تاکسی ها و آژانس های دو گانه سوز در دیماه تغییری نمی کند.
رویانیان با اعلام اینکه مجموع بنزین سهمیه ای در ماههای گذشته 45 میلیون لیتر بوده است، افزود: این رقم در دیماه به 39 میلیون لیتر کاهش یافته است.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :