فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/٧/٢٩
به گزارش ایرنا :رييس ستاد انتخابات خبرگان رهبري و شوراهاي اسلامي شهر و روستاي لرستان گفت: تا پايان روز جمعه دو هزار و ‪ ۱۲‬نفر داوطلب نامزدي انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا در اين استان شدند.

"مجيد نادرالاصلي افزود: روز جمعه ‪ ۱۶۵‬نفر در فرمانداريها و بخشداريهاي استان لرستان براي نامزدي ثبت نام كردند.

به گفته وي، در اين استان، ‪ ۲۲۶‬نفر داوطلب نامزدي شوراهاي اسلامي شهرها ويكهزار و ‪ ۷۸۶‬نفر داوطلب نامزدي انتخابات شوراهاي اسلامي روستاها شده‌اند.

نادرالاصلي گفت: تاكنون ‪ ۱۸‬زن نيز داوطلب نامزدي در اين انتخابات شده‌اند كه ‪ ۷‬نفر آنان در حوزه شهري و ‪ ۱۱‬نفرآنان در حوزه روستايي اين استان ثبت نام كرده‌اند.

وي اضافه كرد: نام نويسي داوطلبان نامزدي انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستاي لرستان همزمان با سراسر كشور از روز دوشنبه هفته جاري آغاز شده و تا ‪ ۳۰‬مهرماه ادامه دارد.

نادرالاصلي افزود: نام‌نويسي از داوطلبان سومين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا در ‪ ۲۶‬بخش و ‪ ۲۶‬شهر استان لرستان انجام مي‌شود.

رييس ستاد انتخابات استان لرستان گفت: طبق اطلاعات موجود در حال حاضر بيش از يك هزار و ‪ ۵۰۰‬روستاي بالاي ‪ ۲۰‬خانوار در اين استان وجود دارد كه قرار است انتخابات شوراهاي اسلامي روستايي نيز در آن انجام شود.حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :