فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/۱٠/۱
استاندار تهران با اعلام اینکه همسو با اجرای قانون هدفمند‌سازی یارانه‌ها قیمت نان در این استان اصلاح شد گفت: تلاش شده با اصلاح قیمتها‌، کیفیت و کمیت نان افزایش یابد.
به گزارش خبرگزاری مهر، مرتضی تمدن قیمت اصلاح شد‌ه نان در شهر تهران را به این شرح  اعلام کرد.
 
نان ------------------- وزن چانه ( گرم) ------------------- قیمت فروش ( ریال)
سنگک --------------- 700 ------------------- 4000
بربری -----------------‌ 600 ------------------- 3000
تافتون سنتی و خراسانی 300 ------------------- 2000
لواش و تافتون (گردان) 170 ------------------- 1000
 
تمدن با بیان اینکه تلاش شده اصلاح قیمت با میزان یارانه واریز شده نان همخوانی داشته باشد افزود: مردم با صرفه جویی 10 تا 20 درصدی در مصرف نان می‌‌توانند بخشی از مبلغ یارانه نان واریز شده به حسابشان را پس‌انداز کنند.
 
استاندار تهران با تاکید بر اینکه تلاش شده قیمت‌ها کمتر از قیمت نانوایان آزادپز قبلی باشد گفت: همچنین تلاش شده با اصلاح قیمت‌ها‌، کیفیت و کمیت نان افزایش یابد.
 
به گفته تمدن، قیمتهای اصلاح شده نان در شهرستان‌های استان پائین تر از قیمت شهر تهران خواهد بود که توسط شورای آرد و نان هر شهرستان مصوب و اعلام خواهد شد.
 
وی تصریح کرد: قیمت‌های اصلاح شده نان طی اطلاعیه‌های که به امضای فرمانداری‌ها و اتحادیه‌ها رسیده است، در واحدهای صنفی و نانوایی‌ها نصب شده و به رویت همه شهروندان می‌رسد.
 
استاندار تهران یادآور شد: قیمت‌گذاری نان به‌گونه‌ای است که نانوایان نیز دچار بی انگیزگی نخواهند شد زیرا معتقدیم آنان نیز باید در عدالت این طرح با همه مردم شریک باشند.
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :