فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/۱٠/۱

دکتر احمدی نژاد در تماس تلفنی آصف‌علی زرداری، رئیس ‌جمهور پاکستان از ابراز همدردی دولت و ملت این کشور از واقعه تروریستی اخیر چابهار قدردانی کرد و گفت: «ریشه‌کنی تروریسم خواست دو ملت است.»


به گزارش گرداب، دکتر احمدی‌نژاد با اشاره به شهادت جمعی از زنان، کودکان و مردم چابهار در این اقدام ضدانسانی تصریح کرد: «این جنایت در مراسم عزاداری فرزندان پیامبر خدا صورت گرفت و مرتکبین آن نه تنها مسلمان نیستند، بلکه به هیچ دینی هم اعتقاد ندارند.»

دکتر احمدی نژاد از رئیس‌جمهوری پاکستان خواست، دستگاه امنیتی این کشور را مامور کند، تروریست‌های شناخته شده را هر چه زودتر دستگیر کند و تحویل جمهوری اسلامی ایران دهند.

رئیس جمهور با اعلام آمادگی دستگاه‌‌های امنیتی کشورمان برای تبادل اطلاعات و همکاری دو جانبه با پاکستان خاطرنشان کرد: «همکاری و اقدام قاطع دو کشور به یقین موجب ریشه‌کنی تروریسم در منطقه خواهد شد.»

آصف‌علی زرداری نیز در این گفتگوی تلفنی اطمینان داد، پاکستان از هیچ گونه کمک و همکاری برای ریشه‌کنی تروریسم دریغ نخواهد کرد.

رئیس جمهوری پاکستان از دکتر احمدی‌نژاد خواست، مراتب تاسف او به مقام معظم رهبری، ملت ایران و بازماندگان این جنایت  تروریستی ابلاغ شود.
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :