فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/۱٠/٧

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان از دستگیری شکارچیان قوچ وحشی در این استان خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا ) منطقه لرستان ، محمدبازگیر با اعلام این خبر افزود : درراستای اجرای برنامه تنظیمی از طرف سازمان حفاظت محیط زیست در خصوص حفظ و نگهداری و جلوگیری از شکار غیرمجاز اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان توانستنددرمناطق تحت مدیریت حفاظت شده در سفیدکوه  خرم آباد و سفیدکوه ازنا موفق به دستگیری متخلفان شکار و صید شدند.

 

 وی بیان داشت: در سفیدکوه ازنا با تلاش شبانه روزی محیط بانان و تعقیب 24 ساعته مامورین گارد توانستند 3 نفر از شکارچیان قهار که متاسفانه مبادرت به شکار 2 راس قوچ وحشی کرده بودند را دستگیر و از متخلفین 3 قبضه سلاح جنگی به همراه مقادیر زیادی مهمات کشف و ضبط کردند.

 

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان ادامه داد: این شکارچیان بعد از اخذ جریمه بیش از 12 میلیون ریال بابت ضرر و زیان به طبیعت اخذ و جهت طی مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

 

مهندس بازگیر درخاتمه از مردم خواست درصورت مشاهده شکارغیرمجاز گونه های جانوری مراتب را به این اداره کل اطلاع دهند.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :