فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/۱٠/۸
نیروهای امنیتی پاکستان در روز عاشورا با انجام حملاتی در کراچی، چندین مسلمان شیعه را بدون اتهام دستگیر کردند. خانواده این افراد با مراجعه به قاضی القضات پاکستان، از دستگیری غیرقانونی این 10 شیعه شکایت کرده اند.
به گزارش شیعه آنلاین، به دنبال ربوده شدن 10 شیعه پاکستانی در روز عاشورا توسط نیروهای اطلاعاتی و امنیتی، شیعیان این کشور به شدت خشمگین شده و حزب شیعیان پاکستان نسبت به برگزاری تظاهرات سراسری هشدار داد.

حزب شیعیان پاکستان و مجلس وحدت مسلمانان در همین رابطه روز گذشته (سه شنبه) در یک کنفرانس خبری هشدار دادند، چنانچه به زودی از شیعیان ربوده شده توسط نیروهای امنیتی پاکستان اطلاعاتی داده نشود، در سرتاسر این کشور دست به برپایی تظاهرات شدید اعتراض آمیز خواهند زد.

گفتنی است نیروهای امنیتی پاکستان در روز عاشورا با انجام حملاتی در کراچی، چندین مسلمان شیعه را بدون اتهام دستگیر کردند. خانواده این افراد با مراجعه به قاضی القضات پاکستان، از دستگیری غیرقانونی این 10 شیعه شکایت کرده اند.

قابل ذکر است با قدرت گرفتن گروه طالبان پاکستان، عملیات ضد شیعیان در جنوب غرب این کشور افزایش یافته و بخصوص در منطقه بلوچستان مردم شاهد بالا گرفتن خشونت ها هستند
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :