فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/۸/٩

با پايان يافتن كار شمارش آراي انتخابات شوراي دانش‌آموزي لرستان ، روز سه‌شنبه ‪ ۱۲‬هزار عضو اين شورا انتخاب شدند.

 به گزارش ایرنا :مسوول روابط عمومي سازمان آموزش و پرورش لرستان گفت: اين تعداد از ميان ‪ ۳۵۰‬هزار دانش‌آموز شركت‌كننده در اين انتخابات، انتخاب و به عنوان اعضاي شوراي دانش‌آموزي اين استان معرفي شدند.

"بيژن حسين پور"  افزود: اين افراد از بين دانش‌آموزان مقاطع راهنمايي، متوسطه و ‪ ۷۵‬درصد مدارس ابتدايي اين استان معرفي شده‌اند.

 فعاليت اعضاي اين شوراها همزمان با هفته دانش آموز به طور رسمي آغاز خواهد شد.

وي اظهار داشت: اعضاي اين شورا در قالب ‪ ۹‬كميته علمي، فرهنگي، هنري، اجتماعي، ورزشي، نماز و مناسبت‌ها با آموزشگاه‌هاي خود همكاري خواهند داشت و به مدت يك سال در اين شوراها فعاليت مي‌كنند.

مسوول روابط عمومي سازمان آموزش وپرورش لرستان افزود: درانتخابات مذكور در مدارس داراي ظرفيت ‪ ۲۵۰‬دانش‌آموز، پنج عضو اصلي و دو عضو علي البدل، در مدارس ‪ ۲۵۰‬تا ‪ ۳۵۰‬نفري هفت عضو اصلي و دو عضو علي‌البدل و در مدارس ‪۳۵۰‬ نفري به بالا ‪ ۹‬عضو اصلي و دو عضو علي‌البدل انتخاب شدند.

‪ ۴۴۰‬هزار دانش‌آموز در لرستان در بيش از چهار هزار آموزشگاه مشغول تحصيل هستند.


حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :