فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/۱٠/۱۱

 

 
به گزارش شیعه آنلاین به نقل از مهر، هفته گذشته مزار مطهر امامزاده حارث ابن علی با حضور عزاداران حسینی به محل جدید روستای جمالو واقع در بخش "بن" چهار محال و بختیاری منتقل شد.

ماجرا از این قرار است که حدود پنجاه سال پیش ساختمان امامزاده حارث ابن علی و کل روستای جمالو در پی آبگیری سدزاینده رود زیر آب رفت و امسال بدلیل خشکسالیهای اخیر بقعه متبرکه از آب بیرون آمد و موقعیت امامزاده و قبر مطهر مشخص شد.

با همت اهالی روستاهای جمالو، حیدری و یان چشمه پس از یکماه تلاش شبانه روزی در شرایط آب و هوایی بسیار سرد منطقه و 4 مترمکعب خاکبرداری با دست قبر مبارک آن حضرت مشخص و با اخذ مجوز از سازمان اوقاف و امور خیریه کشور و استفتاء از مراجع عظام تقلید با انجام عملیات بسیار دقیق کارشناسی و فنی بدون انجام نبش قبر مزار مطهر از زمین جدا شد

 

صرفا جهت اطلاع

 

 

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :