فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/۱٠/۱٤

 فرماندار نورآباد با بیان اینکه نرخ جدید کرایه در نورآباد مشخص شده است، گقت: از امروز به بعد نرخ جدید کرایه‌های درون و برون شهری 15 تا20 درصد افزایش یافته است.


حجت‌الله نصیری‌پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد اظهار داشت: در بحث حمل و نقل در مدت اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها هیچ‌گونه افزایشی قیمتی در این شهرستان نداشته‌ایم، اما از امروز به بعد نرخ جدید کرایه‌های درون و برون شهری 15 تا20 درصد افزایش داشته است.
وی با اشاره به اهمیت هدفمند‌سازی یارانه‌ها و وضعیت این طرح در نورآباد گفت: هدفمندسازی یارانه‌ها سبب رونق اقتصادی در سطح کشور و به ویژه استان‌های کمتر توسعه یافته می‌شود.
نصیری‌پور افزود: در شهرستان نورآباد با همت مردم و همه مسئولان این طرح به بهترین نحو ممکن در حال انجام است.
فرماندار نورآباد یادآور شد: از ابتدای اجرای این طرح جلسات متعددی با مدیران مربوطه برگزار شد و با همت همه دستگاه‌های اجرایی و به ویژه بانک‌ها مردم این شهرستان هیچ‌گونه مشکلی در این زمینه نداشتند.
وی اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته قصد داریم مدیران بانک‌های عامل این شهرستان را به خاطر همکاری خوبی که با این مجموعه داشته‌اند مورد تشویق قرار دهیم.
فرماندار نورآباد تصریح کرد: در این مدت هیچ‌گونه افزایش قیمت کالا در سطح شهرستان مشاهده نشده و پنج اکیپ نظارت وبازرسی به طور مستمر و 24 ساعته بر نحوه فروش واحدهای صنفی نظارت دارند.
نصیری‌پور به بحث کیفیت نان در این شهرستان اشاره کرد و گفت: این هفته به نام هفته کیفیت نامگذاری شده و در این باره برای ارتقای کیفیت نان در سطح شهرستان نورآباد روزانه توسط اکیپ‌های بازرسی از 80 واحد خبازی شهری بازدید و بر نحوه کیفیت و قیمت نان نظارت می‌کنند.
نصیری‌پور گفت: تاکنون پنج نانوایی به علت عدم رعایت کیفیت‌ نان و گران‌فروشی پلمب و با آنها برخورد شده است.
وی تصریح کرد: در حال حاضر اداره آموزش فنی وحرفه‌ای شهرستان دلفان اعلام آمادگی کرده که به کارکنان نانوایی‌ها آموزش‌های لازم را در زمینه کیفیت نان ارائه دهد.
فرماندار نورآباد یادآور شد: در این مدت اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها قیمت برخی از کالاها مانند کاهش داشته است.
نصیری‌پور به بحث گاز سی.ان.جی در این شهرستان اشاره کرد و گفت: دو جایگاه گاز سی.ان.جی در نورآباد فعالیت دارند و یک جایگاه درگیر آماده بهره‌برداری است که در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسد

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :