فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/۱٠/۱۸

 

علی زنجی بیرانوند در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا ) منطقه لرستان ، افزود : طرح جامع شهر خرم آباد پس از تلاش چهار ساله مشاور و شورای شهر هنوز به تصویب  نرسیده است .

 

وی با بیان اینکه این طرح شناسنامه  شهر بوده و باید هر چه سریعتر تصویب شود، علل عدم تصویب آن را موضوع الحاق ماسور به خرم آباد عنوان کرد و اظهار داشت : موضوع الحاق ماسور به شهر توسط اعضاء شورای اسلامی شهر خرم آباد مصوب نشده است.

 

زنجی بیرانوند تصریح کرد : با توجه به زیرساختها و کمبودهای سرانه ای ، الحاق ماسور به شهر در جلسه شورا مصوب نشد ؛ انجام سرانه های ماسور 6 تا 7 میلیارد تومان اعتبار می خواهد .

 

رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد در ادامه با بیان اینکه دستگاهها با شورای شهر تعامل داشته و آن را رقیب خود ندانند ، ادامه داد : پس از گذشت 11 سال از عمر شوراها ، بسیاری از دستگاهها آن را تشریفاتی و دست و پاگیر می دانند که این امر نباید به هیچ وجه باشد.

 

علی زنجی بیرانوند تصریح کرد : هدف مهم و اساسی اعضاء شورای شهر خدمت صادقانه به مردم و ایجاد رفاه و آسایش برای آنهاست و در این بین لازم است دستگاهها نیز تعامل مناسبی با شورا داشته باشند.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :