فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/۱٠/٢۱

به گزارش شیعه آنلاین به نقل از فارس، گروهی موسوم به‌ "حزب‌الله‌ " با انتشار بیانیه‌ای آغاز فعالیت‌های ضد آمریکایی و ضد اشغالگری خود در سراسر عراق را اعلام کرد.

این گروه‌ با انتشار بیانیه‌ای در پایگاه‌ رسمی خود ، هدف از تشکیل حزب خود را مقاومت و جهاد علیه‌ کشورهای اشغالگر عنوان کرده‌ و به‌ تمامی شهروندان و نظامیان آمریکایی هشدار داده‌ هر چه‌ زودتر خاک عراق را ترک کنند.

حزب الله‌ عراق همچنین در بیانیه‌ خود مسئولیت حمله‌ موشکی اخیر علیه‌ نظامیان آمریکایی در شهر حله‌ را بر عهده‌ گرفته‌ است.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :