فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/۱٠/٢۱

اسماعیل طولابی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه لرستان، با بیان این مطلب افزود: شهرستان به سالن اختصاصی جهت ورزش های رزمی و کشتی  نیازمند است؛ ارتقاء ورزش شهرستان نیازمند زیرساختهاست.

 

 وی بیان داشت: انتظارمی رود با مساعدت مسئولین این سالنها هرچه زودتر در شهرستان احداث شوند.

 رییس تربیت بدنی پلدختر در ادامه با اشاره به پروژه احداث استخر در این شهرستان خواستار مساعدت مدیر کل تربیت بدنی و نماینده شهرستان شد و گفت: احداث استخر مطالبه به حق جوانان شهرستان است.

 

اسماعیل طولابی گفت:متاسفانه به هر دلیل پیمانکار قبلی در پیشرفت فیزیکی پروژه استخر هیچ تلاشی نکرد و عملا کار احداث را تعطیل کرد .

 

رییس تربیت بدنی پلدختر گفت: با پیگیری های به عمل آمده و تلاش های مدیر کل تربیت بدنی استان، پیمانکار  پروژه خلع شده است.

 

طولابی افزود: در آینده بسیار نزدیک عملیات اجرایی پروژه به مناقصه گذاشته خواهد شد و بنده نیز خود را موظف می دانم به صورت مکرر پیگیر خواسته جوانان باشم.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :