فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/۱٠/٢۳

 رضا میرزایی' روز شنبه درگفت وگو با ایرنا افزود: این دبیرخانه در مکان انجمن سینمای جوانان دفتر بروجرد مستقر است که کار هماهنگی بین تولیدکنندگان و عرضه کنندگان فیلم انیمیشن را بر عهده دارد.
وی اضافه کرد: برگزاری نشستهای تخصصی با ادارات و نهادها و سازمانهای دولتی و غیر دولتی در زمینه تولید فیلم انیمیشن و حمایتهای مادی و معنوی توسط دبیرخانه انجام می شود.
وی اظهار داشت: همچنین رایزنی لازم با نمایندگان مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی برای استفاده هنرمندان انیمیشن ساز از وام خود اشتغالی و تسهیلات بانکی با کارمزد پایین انجام شده که نتیجه نهایی از طریق دبیرخانه اعلام و پیگیری می شود.
میرزایی افزود: هم اکنون تهیه اساسنامه برای فعالیتهای دبیرخانه در دست طراحی است.
وی گفت:با توجه به فعالیتهای شهرستان بروجرد در زمینه انیمیشن، نام پایتخت انیمیشن حق منطقه است که امیدواریم با فعالیت دبیرخانه دایمی این نام پررنگتر شود.
شهر بروجرد خرداد ماه امسال با حضور معاون امورمجلس و استان‌های صداوسیما و تعدادی از مسوولان استان لرستان به عنوان پایتخت انیمیشن ایران انتخاب شد.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :