فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/۸/۱۳
 به گزارش ايسنا: مدير جهاد كشاورزي ازنا : <br>بارندگيهای اخیربالغ بر يك ميليارد تومان خسارت به كشاورزي شهرستان وارد كرد<br>بارندگيهاي اخيربالغ بر يك ميليارد تومان خسارت به كشاورزي شهرستان ازنا وارد كرده است .

مدير جهاد كشاورزي شهرستان ازنا گفت : بارندگيهاي اخيركه در نوع خود بي سابقه است،بالغ بر ميليارد تومان به محصولات كشاورزي ازنا خسارت وارد كرده است .

مهندس عبدي اظهار داشت:خسارات وارده شامل 535 ميليون تومان به محصول لوبيا ،ذرت 24 ميليون تومان،سيب زميني و چغندر بيش از 677 ميليون تومان است .

وي با اعلام اينكه بيش از 70 درصد محصول چغندر و سيب زميني
شهرستان هنوز برداشت نشده ، گفت :درصورت تداوم بارندگي ميزان خسارات وارده بيشتر خواهد شد .

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :