فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/۱۱/۳

'حسینعلی مریدی' شامگاه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این حادثه دقایقی پیش در محدوده ایستگاه منطقه تنگ هفت لرستان روی داد که براثر آن یک واگن مخزن (باری) از سوزن جنوبی ریل خارج شد.
وی اظهارداشت: این واگن از قطار شمالی که به سمت اندیشمک درحال حرکت بود از سوزن خارج شده که عملیات امداد و نجات برای رفع مشکل و بازگشایی مجدد مسیر با حضور نیروهای امدادی درحال انجام است.
وی با اشاره به اینکه درحال حاضر این مسیر به دلیل خروج واگن از ریل مسدود است، گفت: عملیات رفع انسداد و بازگرداندن واگن به خط آهن از لحظه وقوع حادثه آغاز شده و پیش بینی می شود رفع این مشکل و بازگشایی مجدد مسیر حدود چهار تا پنج ساعت طول بکشد.
مریدی افزود: این حادثه هیچگونه تلفات جانی و مالی را در برنداشته است

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :