فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/۱۱/۳
مدیر روابط عمومی اداره کل راه آهن لرستان گفت: با تلاش ماموران امداد و نجات راه آهن مسیر ریلی خوزستان - تهران در حوالی ایستگاه تنگ هفت لرستان که به دلیل خروج واگن از ریل مسدود شده بود، بازگشایی و هم اکنون تردد در آن جریان دارد.
' حسینعلی مریدی' روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: شنبه شب به دلیل خروج یک واگن از مسیر ریل در محدود تنگ هفت استان لرستان این مسیر مسدود شد.
وی اظهار داشت: این واگن از قطار شمالی که به سمت اندیمشک درحال حرکت بود از سوزن جنوبی ریل خارج شد که عملیات امداد و نجات برای رفع مشکل و بازگشایی مجدد مسیر با حضور ماموران امدادی از دقایق اولیه آغاز شد.
مریدی با اشاره به اینکه عملیات بازگشایی مسیر حدود پنج ساعت به طول کشید، گفت: خوشبختانه این حادثه هیچگونه تلفات جانی و مالی را در برنداشت و علت حادثه نیز توسط کارشناسان در دست بررسی است.
راه آهن استان لرستان به عنوان بخشی از راه آهن جنوب با 15 ایستگاه دارای 215 کیلومتر خطوط ریلی است.
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :