فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/۱۱/٤

 

مدیرکل بین‌الملل و راهبری امور زیارتی سازمان حج و زیارت، اسامی مجروحان انفجار خودروی بمب‌گذاری شده در کاظمین که باعث زخمی شدن 8 نفر از زائران ایرانی عتبات عالیات شد را اعلام کرد.

به گزارش مشرق، حجت‌الاسلام مهدی شهسواری در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: یک دستگاه خودروی سواری بمب‌گذاری شده امروز در پایانه شهر کاظمین و با برخورد با اتوبوس حامل زائران استان یزد منجر به زخمی شدن 8 نفر از زائران ایرانی این کاروان شد.

وی حال زخمی‌های این انفجار را خوب توصیف کرد و گفت: زخمی‌های این بمب‌گذاری شامل محمد مهدی جوکار (مدیر کاروان)، سید محمد علی حسینی نسب(روحانی کاروان)، محمد جوکار، میرزا علی اکبر همتی، کاظم برزگری، جلال حاجی زمینی، سهیل حاجی زمینی، سید محمد حسین حسینی‌نسب است.
در این انفجار هیچ یک از زائران ایرانی شهید نشده‌اند.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :