فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/۱۱/٤
 

نایب رییس شورای اسلامی شهر دزفول روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: در دیدار اخیر اعضای شورای اسلامی شهر دزفول که در محل دفتر'جواد محمدی زاده 'معاون رییس جمهوری صورت گرفت با تسلیم این نامه, از سازمان محیط زیست خواسته شده تا برای انجام فعالیت های عمرانی و گردشگری حاشیه ی این آبشار بزرگ و زیبای کشور اعتباراتی اختصاص یابد.
'غلاعلی سلیم گندمی ' افزود: احداث مرکز تحقیقات زیست محیطی جنوب کشور در این شهر، مساعدت مالی برای ساخت کارخانه بازیافت زباله شهری، رفع نیازمندی های اداره محیط زیست شهر بویژه در بخش نیروی انسانی، تامین تجهیزات و امکانات اداری از دیگر خواسته های شورای اسلامی شهر دزفول از رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور در این دیدار بود.
وی گفت:در این دیدار مهندس محمدی زاده ضمن بررسی موارد فوق قول دادند که با نظر مساعد نسبت به موارد در اسرع وقت اقدام شود
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :