فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/۱۱/۱٦

به گزارش روز جمعه خبرنگار ایرنا، نماز گزاران خرم آبادی پس از اقامه نماز جمعه راهپیمایی خودجوش خود از مصلای الغدیر را آغاز کرده و با حرکت به سمت خیابان انقلاب و سردادن شعارهای الله اکبر و لا اله الا الله حمایت خود از قیام اسلامی مردم مصر را اعلام کردند.
همچنین شرکت کنندگان در این راهپیمایی با شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسراییل و مرگ بر حسنی مبارک ، خشم و انزجار خود از سیاست های منافقانه و زورگویانه استکبار جهانی و دولت های خود فروخته برخی کشورهای عربی را ابراز داشتند.
برهمین اساس، نمازگزاران سایر شهرهای لرستان نیز پس از اقامه نماز جمعه با شرکت در یک راهپیمایی از قیام مردم مظلوم مصر حمایت کردند.
شرکت کنندگان در این راهپیمایی با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا ، مرگ بر اسراییل ، حسنی نامبارک ننگت باد و حسنی مبارک فرعون دیگر است ،خواستار انحلال دولت دست نشانده صهیونیست ها در مصر و برقراری حکومتی مطابق خواست مردم دراین کشور شدند.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :