فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/۱۱/۱٩

علی محمد ملک‌محمودی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در الیگودرز اظهار داشت: از آنجایی که محل ساختمان قدیم شهرداری به علت واقع شدن در مرکز شهر و فقدان پارکینگ عمومی و نیز حجم بالای مراجعان به شهرداری و افزایش وسائط نقلیه و در پی‌آن تردد مستمر در مسیر یاد شده، موجبات بروز مشکلات ترافیکی و نارضایتی مردم را فراهم کرده بود، طرح انتقال شهرداری الیگودرز به مکانی دیگر در دستور کار قرار گرفت.


وی ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر گفت: با توجه به اینکه بخش اعظمی از مساحت ملک شهرداری غیر قابل استفاده بود به منظور استفاده مفید و بهینه از این فضا تخریب و بازسازی از ساختمان شهرداری الیگودرز در دستور کار قرار گرفت.
ملک محمودی گفت: این طرح در زمان شورای دوم و شهردار سابق نیز مطرح بود تا اینکه در سومین دوره شورا و پس از بررسی‌های کارشناسی و با طی مراحل قانونی، اخذ مجوزات لازم از مراجع ذی‌صلاح، انجام کار کارشناسی از طریق روزنامه‌های سراسری در دو نوبت آگهی فراخوان عمومی درج شد.
وی افزود: پس از وصول پیشنهادات شرکت‌کنندگان بخش خصوصی در فراخوان، مطابق ضوابط و با حضور اعضا کمیسیون معاملات و پیشنهاد دهندگان برنده مشخص و اعلام شد.
شهردار الیگودرز گفت: پس از مشخص شدن طرف مشارکت در بخش خصوصی چگونگی تهیه طرح معماری و مهندسی پروژه که در هفت طبقه شامل دو طبقه پارکینگ عمومی، دو طبقه تجاری، دو طبقه تالار و یک طبقه اداری اجرا می‌شود، مورد بررسی قرار گرفت و پس از بین چند طرح تهیه شده انتخاب و سپس قرار داد فی‌مابین منعقد شد.
ملک محمودی تخریب و بازسازی ساختمان قدیم شهرداری الیگودرز را مهم عنوان کرد و افزود: این طرح مزایا و منافع بسیاری برای الیگودرز از جمله استفاده بهینه و مناسب از کل فضای عرصه موجود به لحاظ موقعیت ملک، ایجاد درآمد پایداری برای شهرداری با احداث این پروژه تجاری، خدماتی واداری و نیز استفاده از عواید و درآمد آینده آن برای شهر، بهره‌گیری از ظرفیت و توان مالی بخش خصوصی (طرف مشارکت) در احداث پروژه، تامین پارکینگ عمومی به مساحت 3 هزار متر مربع در دو طبقه و در زیرزمین به منظور رفع مشکلات ترافیکی شهر وروان‌سازی تردد وسائط نقلیه در محدوده مذکور، ایجاد سیما و منظر مناسب بصری در قسمتی از شهر به عنوان نماد شهرسازی نوین با توجه به نماهای خارجی جنوبی و غربی پروژه دارد.
ملک محمودی در ادامه اظهار داشت: به همت شهرداری وهمکاری مساعدت و پیگیری‌های اعضا شورای اسلامی شهر به منظور تهیه و تامین مکان اداری مناسب برای شهرداری اقدام به خریداری ساختمان اداری شرکت پیرتاک واقع در بلوار شهید روشنی با زمینی با مساحت 4 هزار متر مربع وزیر بنای یک‌هزار و 600 متر مربع در چهار طبقه کرده است.
وی افزود: این مکان به همراه سوله کارگاهی به مساحت 430 متر مربع و مجهز به همه امکانات و تاسیسات مورد نیاز با مساعدت و اعمال تخفیف ویژه توسط فروشنده با قیمت 44 درصد زیر قیمت کارشناسی به مبلغ 750 میلیون تومان خریداری شده که شایسته است، از همراهی ومساعدت‌های مهدی وفایی‌مقدم فرماندار الیگودرز در خریداری ساختمان جدید شهرداری تشکر وقدردانی شود

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :