فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/۱۱/٢٠

رئیس هیئت سوارکاری لرستان با ابراز نارضایتی از امکانات این رشته ورزشی در استان گفت : کمبود امکانات مشکلات زیادی بر هیئت به وجود آورده است.

 

دکتر محمدحسن سبزی لرنژاد در گفتگو با خبرنگارخبرگزاری (ایسنا) – در لرستان با بیان این مطلب افزود : پتانسیل سوارکاران لرستانی بدست می آورند ؛ با دست خالی و همت خودشان است .

 

وی ادامه داد : با این شرایط باز هم شاهد رکود سوارکاری در استان خواهیم بود ولی اگر حمایت کنند ، با پتانسیلی که داریم آینده روشنی در پیش خواهیم داشت .

 

سبزی لر نژاد در خصوص کمک های تربیت بدنی گفت : تربیت بدنی با بودجه کمی که د راختیار دارد ، فقط هزینه اعزام ورزشکاران به مسابقات را تقبل می کند.

 

رئیس هیئت سوارکاری استان لرستان با اشاره به برگزاری کلاس آموزشی در هفته های قبلی عنوان کرد : هزینه ورودی این کلاس 10 هزارتومان بود و به همین علت خیلی ها از حضوردر این کلاس انصراف دادند.

 

وی با بیان اینکه به علت نداشتن اسب شناسنامه دار از شرکت سوارکاران لرستانی در مسابقات جلوگیری می شود ، اظهار امیدواری کرد : تعاونی اسب داران در استان ایجاد شود ، تا با گرفتن وام سوارکاران بتوانند اسب اصیل و شناسنامه دار بخرند.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :