فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/۸/۱٧
 

 

فرماندار بروجرد از افزايش قيمت نان در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش ایرنا:محمود يعقوبي افزود: قيمت هر قرص نان لواش تهيه شده از آرد دولتي با چانه ‪ ۲۰۰‬گرمي از ‪ ۱۱۰‬ريال به ‪ ۱۴۰‬ريال افزايش يافته است.

وي ادامه داد: همچنين قيمت هر قرص نان سنگك از ‪ ۴۰۰‬ريال به ‪ ۴۷۰‬ريال افزايش يافته و نان بربري ماشيني و سنتي نيز با ‪ ۵۰‬ريال افزايش بها، به ترتيب به قيمت ‪ ۲۲۰‬و ‪ ۲۵۰‬ريال به دست مصرف‌كننده مي‌رسند.

يعقوبي علت اين افزايش قيمت را گران شدن دستمزد كارگران واحدهاي خبازي عنوان كرد و گفت: از نانواها انتظار داريم به كيفيت پخت نان توجه كنند.

فرماندار بروجرد تاكيد كرد: ناني كه به دست مصرف‌كننده مي‌رسد بايد ‪۱۰۰‬ درصد قابل استفاده بوده و دورريز نداشته باشد.

وي ادامه داد: اين افزايش قيمت از روز شنبه ‪ ۸۵/۰۸/۲۰‬در خبازيهاي بروجرد اعمال مي‌شود.

هم‌اكنون بيش از ‪ ۲۵۰‬واحد خبازي در سطح شهرستان بروجرد فعال است

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :