فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/۱۱/٢۳

 استاندار لرستان گفت: لرستان آمادگی لازم را برای استقبال از هیئت دولت در سفر سوم است.به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، حبیب‌الله دهمرده شامگاه پنج‌شنبه در جمع مدیران مسئول هفته نامه‌های محلی، روزنامه‌های سراسری و خبرگزاری‌های لرستان در خرم‌آباد ضمن تبریک دهه فجر اظهار داشت: استان لرستان از همان روز اول آمادگی کامل را برای سفر سوم هیئت دولت داشته و منتظر تصمیم متولیان مربوطه هستیم.
وی سفرهای استانی هیئت دولت را منشاء خیر و برکت برای این استان‌ها دانست و افزود: این سفر دیر یا زود در لرستان انجام می‌گیرد و دیر یا زود بودن آن هیچ‌گونه تاثیری در بحث مصوبات دولت ندارد.
استاندار لرستان گفت: سفر سوم هیئت دولت به لرستان فقط از طریق استاندار به مردم اعلام می‌شود.
دهمرده تصریح کرد: در سفرهای اول و دوم هیئت دولت به لرستان مصوبات خوبی به تصویب رسیده که بیشتر آنها اجرا و به بهره‌برداری رسیده است.
وی از تعامل و وحدت بین مسئولان استان خبرداد و گفت: امروز با همین تعامل و وحدت استان لرستان در حال پیشرفت است.
استاندار لرستان در ادامه گفت: در سال 90 خبرهای خوبی برای مردم لرستان در زمینه اختصاص بودجه و افتتاح پروژه‌های عمرانی داریم.
دهمرده تصریح کرد: از تمام ظرفیت‌های موجود در سطح لرستان و خارج استان در کشور برای آبادانی و توسعه این استان انجام داده‌ایم.
وی یادآور شد: در زمینه اعتباری برای سال 89 دست ما خالی نمانده و برای سال 90 نیز تعدادزیادی پروژه و برنامه مصوب شده است.
استاندار لرستان در ادامه به یوم‌الله 22 بهمن اشاره کرد و گفت: حضور گسترده و با نشاط مردم در راهپیمایی بزرگ 22 بهمن ماه نشانه هوشمندی، بصیرت و داشن سیاسی ملت در مسیر همراهی با نظام و دولت برای مقابله با دشمنان و خنثی کردن ترفندها و توطئه‌های گوناگون دشمن در مخالفت و مبارزه با این نظام و انقلاب اسلامی است.‌
دهمرده اظهار داشت: امروز به فضل الهی نظام مقدس جمهوری اسلامی به عنوان یک مدل موفق برای تمام آزادی خواهان بشرشده است.
وی افزود: انقلاب‌هایی که در تونس، مصر ویمن، الجزایر و .. شکل می‌گیرد همگی برگرفته از انقلاب ایران و فرمایش‌های امام خمینی (ره) است.
دهمرده تصریح کرد: امروز ایران اسلامی به قلب تپنده جهان اسلام و تمام ملت‌های آزاده جهانی تبدیل شده و تمام حرکت‌های آزادیخواهانه و انقلابی جهان از انقلاب شکوهمند اسلامی ایران سرچشمه گرفته و می‌گیرد.
وی تصریح کرد: برهمین اساس هرچه حضور مردم در صحنه انقلاب بیشتر و منسجم‌تر باشد در واقع نشان دهنده عمق مشروعیت و مقبولیت این نظام است که زمینه بالا رفتن‌ تراز و قدرت نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های بین‌المللی و منطقه‌ای را فراهم می‌کند.
در ادامه معاون عمرانی استانداری لرستان گفت: طرح‌های خوب و مهمی در حوزه عمرانی لرستان در حال احداث هستند.
امیرحمزه حقی‌آبی اظهار داشت: در حال حاضر هشت طرح سدسازی، عملیات احداث چهارخطه‌ها، احداث صنایع بزرگی مانند پتروشیمی و ... در لرستان در حال احداث هستند.
وی افزود: پیش‌بینی می‌شود دو سد ایوشان و مروک سال آینده آبگیری شوند.
معاون عمرانی استانداری لرستان گفت: استان لرستان با همت استاندار و تمام مدیران دستگاه‌های اجرایی امروز به یک کارگاه بزرگ تبدیل شده است.
در ادامه محمدرضا ملکی‌راد معاون برنامه‌ریزی، علی چراغیان معاون سیاسی امنیتی استاندار، محمدجعفر لرستانی معاون توسعه و چند تن از مدیران دستگاه‌های اجرای لرستان سخنانی بیان کردند.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :