فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/۸/٢۱
بسمه تعالی

جناب آقــای مهدی کروبی در سخنانی به اهمیت ویژه انتخابــات و ضرورت حضور پرشور مردم در انتخابات مجلس خبرگان رهبری وشوراهای شهر تأکید کرد.
وی که در همایش لرستــانیهــای مقیم تهران در روز جمعه 19/8/85  ساعت 22 سخنرانی   می کرد ضمن یادآوری خدمات دولت وانقلاب اسلامی به استـان لرستان و محرومیتهــایی استـان اشاره کرد و بــا تقدیر از حمایتهــای همیشگی مردم این خطه نسبت به انقلاب ، امــام و آرمانهــای نظام مقدس جمهــوری اسلامی از اینکه بــا همه تلاشهــایی که صورت گرفته حقوق این مردم مومن ، سلحشور واندیشمند تــأمین نگردیده ، اظهار تــأسف نمود و خواستار همــاهنگی نخبگان ، اندیشمندان و متفکرین استــان جهت پیگیری مشکلات و رفع آنهــا با همت دولت جمهــوری اسلامی وآحاد مردم شد .
دبیر کل حزب اعتمـاد ملی ،به حساسیت انتخابــات خبرگــان رهبری وشورای شهر اشــاره نمود و خواستـار حضور پرشور و یکپـارچه مردم گردیده و در این بـاره گفت : بــاید حضوری پرشور وقوی در انتخابــات داشته باشیم که در شرایط فعلی این امـر به نفع ، نظام و کشور است،در شرایطی که دشمنان از هر سو در حال توطئه علیه این نظام الهی است شرکت قوی، یکپارچه و با شکوه مردم یکی از عوامل مهم خنثی کردن این توطئه هاست .
ایجاد زمینه حضور پرشکوه مردم باید توسط هیأت نظارت ،مجریان و دولت فراهم گردد و با تلاشی بی طرفانه این نهادها و اطمینان دادن به مردم به حفظ و صیانت رأی آنها است که بستر حضور مردم در انتخابات فراهم می شود.
رئیس مجلس ششم شورای اسلامی ،به فعالیت حزب اعتماد ملی در این زمینه اشاره کرد و گفت ،حزب اعتماد ملی بطور فعال در انتخابات خبرگان رهبری و شوراها شرکت خواهد کرد و از کــاندیدهای خود برای حضور در مجلس خبرگــان رهبری و شوراهای شهر حمــایت     می نماید .
دبیر کل حزب اعتمــاد ملی به تکمیل شدن لیست کاندیداهای این حزب برای مجلس خبرگـان رهبری اشاره کرد وگفت ،ضمن احترام به کلیه کاندیداهای محترم لیست حزب در بسیاری از استانها تکمیل شده است .
ایشان در پایان به دوتن از کاندیداهــای مجلس خبرگان رهبری استان لرستان که در جلسه حضور داشتند اشاره کرد و خواستـار حمایت حاضرین از آنــان برای راهیــابی به مجلس خبرگان رهبری شد.
در این جلسه ،مسئول انجمن لرستانیهــای مرکز ،مسئول انجمن بروجردیهــای تهران و دبیر مجمع خیرین مدرسه ساز ، مسئول کـانون بــازنشستگان فرهنگی لرستــان و تنی چند از حاضرین به بیان مسائل و مشکلات استان پرداختند .

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :