فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/۱۱/٢٤
ایرنا:تهران - منابع مطلع خبر دادند که دکتر 'فریدون عباسی دوانی' استاد دانشگاه شهید بهشتی که آذرماه گذشته از یک عملیات تروریستی جان سالم بدر برد، به عنوان گزینه نهایی ریاست سازمان انرژی اتمی مطرح می باشد.
دکتر مجید شهریاری و دکتر فریدون عباسی از اعضای برجسته دانشکده مهندسی هسته ای دانشگاه شهید بهشتی تهران، آذرماه امسال هدف یک حمله تروریستی قرار گرفتند که بر اثر این حمله تروریسی شهریاری به شهادت رسید و عباسی زخمی شد.
پیگیری های خبرنگار سیاسی ایرنا برای دریافت خبرهای تکمیلی مربوط به نهایی شدن ریاست دکتر عباسی بر سازمان انژی اتمی ادامه دارد.

دکتر فریدون عباسی دوانی دارای دکترای فیزیک هسته ای است.
عباسی 52 ساله به علت خدمات علمی به کشور، در سال 1386 توسط محمود احمدی نژاد رییس جمهور به عنوان استاد نمونه کشوری مورد تقدیر قرار گرفت.
عباسی از سال 72 عضو هیات علمی دانشکده فیزیک دانشگاه امام حسین شد و سپس به ریاست دانشکده فیزیک این دانشگاه رسید.
وی عضو شورای مرکزی انجمن هسته‌ای ایران است. علی اکبر صالحی رییس پیشین سازمان انرژی اتمی نیز سابقه عضویت در این انجمن را داشت.
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :