فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/۱٢/٧
در مسابقات دوچرخه‌سواری قهرمانی آسیا‌ در‌ تایلند؛

 رکابزن جوان ازنایی در مسابقات دوچرخه‌سواری قهرمانی آسیا مقام سوم تیم جوانان را در بین هشت کشور به دست آورد.


این قهرمان ازنایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ازنا اظهار داشت: سطح کیفی مسابقات بسیار بالا بود و در شرایطی در هوای 50 درجه سانتی‌گراد رکاب زدیم که در تهران به دلیل سرمای هوا تمرین کمی در پیست داشتیم و نهایتا نتوانستیم مقام بهتری کسب کنیم و در نهایت به مقام سومی بسنده کردیم.
شهاب جدیدالاسلامی بیان داشت:‌ در ازنا شرایط مناسبی برای تمرین نداریم و من و امثال من مانند آقایان وحید فلاحی، فرزین عرب و... که در مسابقات جهانی و آسیایی دارای مقام هستند بدون اسکورت و در شرایط بسیار خطرناک در جاده‌های اصلی شهرستان تمرین می‌کنیم و اندک امکاناتی نیز در اختیار نداریم و با این شرایط هزینه شخصی را تقبل کرده و به تیم ملی دعوت شده و مقام کسب می‌کنیم و اگر بستر لازم برای ما مهیا شود و مسئولان یاری دهند می‌توانیم مقام‌های بهتری کسب کنیم.
‌وی عنوان داشت: بنده از حضور مسئولان محترم به ویژه امام جمعه و فرماندار و ورزشکاران ارزشمند که به استقبالم آمدند تقدیر و تشکر می‌کنم و از آقایان وحید فلاحی، نادر اسلامی، ایرج دهقان و‌... که زحمات فراوانی متقبل شده‌اند، سپاسگزارم

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :