فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/۱٢/۱٢
در مراسمی با حضور محمد عباسی وزیر تعاون بیمارستان 160 تختخوابی شهرستان دورود کلنگ زنی شد.

   رئیس سازمان مسکن و شهرسازی استان لرستان در حاشیه این مراسم به خبرنگار مهر گفت: این بیمارستان یکی از مصوبات سفر دوم هیئت دولت است که امروز کلنگ زنی شد.

   شهرام ملکی اعتبار امسال این پروژه را یک میلیارد و 440 میلیون تومان ذکر کرد و گفت: برای بهره برداری کامل از این پروژه به اعتباری بالغ بر 20 میلیارد تومان نیاز است.

وی یادآور شد: بیمارستان 160 تختخوابی دورود در زمینی به وسعت 40 هزار مترمربع و با زیربنای 16 هزار مترمربع در دو بلوک 5 و 8 طبقه ساخته می شود.

وزیر تعاون دولت دهم امروز با حضور در شهرستان دورود علاوه بر بیمارستان 160 تختخوابی دورود سالن سرپوشیده چند منظوره این شهرستان را نیز افتتاح کرد.

این سالن در زمینی به مساحت چهار هزار مترمربع و زیربنای دو هزار مترمربع و با صرف اعتباری بالغ بر 460 میلیون ریال آماده بهره برداری شده است.

جمعیت بهره بردار از این سالن ورزشی بالغ بر 14 هزار نفر خواهد بود.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :