فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/۱٢/٢٢
 

رئیس سازمان بازرگانی لرستان از بیمه بیش از هفت هزار نفر از بافندگان فرش استان خبر داد.

 

به گزارش خبرنگارخبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) – منطقه لرستان ، حجت الله بیرانوند با اشاره به برنامه های پنج ساله سازمان بازرگانی برای حوزه های مختلف اظهار داشت: در حوزه فرش 191 کارگاه متمرکز ایجاد کرده ایم.

 

وی با اشاره به برنامه های این سازمان برای معرفی فرش استان، افزود: از طریق صدا و سیما و جراید در قالب 47 برنامه مختلف فرش استان معرفی شده است.

 

رئیس سازمان بازرگانی لرستان یادآور شد: همچنین با پیگیریهای صورت گرفته تاکنون برای هفت هزار و 139 نفر قالیباف در قالب بیمه کارآفرینان اقدام به گرفتن بیمه کرده ایم.

 

بیرانوند خاطر نشان کرد: این در حالیست که سازمان بازرگانی استان لرستان در سال 89 موفق به ایجاد اولین اتحادیه فرش دستباف در کشور شد.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود به دیگر برنامه های سازمان بازرگانی لرستان در حوزه صادرات اشاره کرد و گفت: ایجاد دفاتر مشاوره و بازاریابی برای فعالان اقتصادی، برگزاری میزهای تخصصی در زمینه تجارت، تدوین برنامه های راهبردی در بخش های مختلف، تدوین برنامه های راهبردی تجارت خارجی استان که طی یک برنامه پنج ساله تدوین شده است از اقدامات صورت گرفته در سازمان بازرگانی لرستان بوده است.

 

رئیس سازمان بازرگانی استان لرستان اظهار داشت: این سازمان همچنین در حوزه بازرگانی داخلی برای کارآمد کردن تشکل ها تلاش های زیادی انجام داده که از جمله آن می توان به توسعه فروشگاه های بزرگ و توسعه سیستم های الکترونیکی در مجموعه بازار و اصناف اشاره کرد.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :