فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٩/۱٢/٢۳

به علت بارش برف از دیشب برق دو سوم شهرستان بروجرد قطع شد.

 

مهدی پازوکی، معاون عمرانی فرمانداری ویژه بروجرد با اعلام این خبر در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه لرستان،  افزود: علت قطع برق خارج شدن فیدرهای برق از مدار بوده که ساعت 3 صبح امروز وصل شده است.

 

وی بیان داشت: به علت نقص فنی مجدد این فیدرها از مدار خارج شده اند.

 

پازوکی با بیان اینکه اکیپ ها در حال بررسی و رفع نقص هستند، اظهار داشت: در حال حاضر دو سوم شهرستان فعلاً برق ندارد.

 

معاون فرمانداری ویژه بروجرد در ادامه گفت: راه گردنه زالیان بسته بوده و کاروان راهیان نور به تعداد1050نفر در شهر اسکان داده شده و به علت برف تمامی مقاطع تحصیلی شهرستان تعطیل است.

 

یاراحمدی، رئیس اداره هواشناسی بروجرد نیز گفت: بارش برف از روز گذشته در شهرستان آغاز شده و در سطح شهر به 10سانتی متر و در اطراف بیشتر خواهد بود.

 

وی بیان داشت: بطور متناوب بارش برف و باران و کاهش دما در شهرستان صورت خواهد گرفت. 

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :