فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩٠/۱/٢٢
یک مقام مسئول در اداره کل راه اهن استان لرستان بعدازظهر یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا ضمن اعلام این خبر، افزود: ساعت هفت و پنج دقیقه صبح امروز سه واگن باری در حد فاصل ایستگاه های شهبازان و شهید چراغی حوزه ریلی استان لرستان از مسیر خارج شدند که به همین دلیل این مسیر دلیلی مسدود شده است.
بنا به گفته وی، این حادثه تنها موجب توقف قطار مسافربری تهران - اندیمشک در ایستگاه تله زنگ شد و تردد دیگر قطارهای مسافربری در محور جنوب بدون مشکل درحال انجام است.
به گفته این مقام آگاه، واگن های خارج شده از ریل آهن باری بوده اند و به همین دلیل این حادثه هیچ گونه تلفات جانی درپی نداشته است.
به گزارش ایرنا، درحال حاضر اعضای کمیسیون سوانح و مامورین فنی راه آهن استان لرستان مشغول انجام عملیات فنی و امدادی برای رفع موانع و بازگشایی مجدد مسیر هستند.
تاکنون هیچ گزارشی در خصوص علت بروز این حادثه و خروج واگن های باری از این مسیر اعلام نشده است.
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :