فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩٠/۱/۳۱

به حاشیه رفتن نام شهدا در این کوچه‌ها+عکس

این در حالی است که کوچه ها و خیابانهای جدید نیز به نام شهدا متبرک نمی شوند. این در حالی است که شهرستان نورآباد با داشتن 251 شهید، امکان نامگذاری همه خیابانها و کوچه ها را با نام این عزیزان داراست.

به گزارش مشرق، حذف نام شهدا از کوچه ها و خیابانهای شهر نورآباد از توابع استان لرستان، اعتراض مردم این شهر را برانگیخته است.
مشاهدات عینی خبرنگار مشرق نشان می دهد که نام کوچه هایی که پیش از این با نام شهدا شناخته می شد با این استدلال که نام های یکسان و مرتب برای آنها انتخاب شود، تغییر یافته و نام شهدا در زیر تابلوها به نحوی حاشیه ای نوشته شده است.
این در حالی است که کوچه ها و خیابانهای جدید نیز به نام شهدا متبرک نمی شوند. شهرستان نورآباد با داشتن 251 شهید، امکان نامگذاری همه خیابانها و کوچه ها را با نام این عزیزان داراست.
گفتنی است این اقدام شهرداری نورآباد موجی از اعتراض را در میان خانواده های شهدا و ایثارگران برانگیخته است.

 قابل ذکراست  این حرکت مرموزانه در حدود ٨ سال پیش در شهرستان دورود اتفاق  افتاده است که نام شهدا را از خیابان ها و کوچه ها حذف و به عناوین  مختلفی از سوی شورای شهر تغییر نام  داده شده؟!

 

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :