فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩٠/٢/۱۸

  خبرگزاری فارس: فرمانده انتظامی شهرستان پلدختر گفت: براثر حادثه رانندگی در امامزاده احمد این شهرستان 26 نفر کشته و زخمی شدند.

علی‌نجات کرمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در پلدختر اظهار داشت: بر اثر این حادثه که بامداد امروز در امامزاده احمد این شهرستان رخ داد 12 نفر کشته و 14 نفر مجروح شدند.
وی افزود: این حادثه بین دستگاه اتوبوس حامل زائران کرمانشاهی بوده که پس از زیارت از این امامزاده اتوبوس حامل زائران به علت نقص فنی و بریدن ترمز، زائران کنار جاده این امامزاده را زیر گرفت و متأسفانه در این حادثه 12 نفر کشته و 14 نفر مجروح شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان پل دختر در ادامه خاطرنشان کرد: امامزاده احمد در مرز استان ایلام و لرستان قرار دارد و توسط اورژانس 115 شهرستان پلدختر و جمعیت این شهرستان مجروحان این حادثه به بیمارستان امام خمینی پلدختر و یکی از بیمارستان‌های شهرستان اندیمشک واقع در استان خوزستان انتقال یافتند.
وی علت اصلی این حادثه را نقص فنی اتوبوس اعلام کرد.
حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :