فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩٠/۳/۱٧
 

مدیر درمان تامین اجتماعی لرستان گفت: هوشیاری فعلی ناصرمیرزایی، اسطوره فوتبال لرستان بین 8تا9 است.

 

دکتر صادقی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه لرستان، با بیان این مطلب افزود: با توجه به تومور بدخیم وسکته وسیع مغزی، بعید است میرزایی به شرایط عادی برگردد.

 

وی تصریح کرد: افرادی که سکته مغزی می کنند،معمولا به شرایط عادی برمی گردند، اما وجود یک غده در مغز وضعیت ناصر میرزایی را به شدت وخیم کرده و تنها امیدمان به خداست.

 

صادقی با بیان اینکه یک متخصص مغز،بیهوشی و داخلی ناصر میرزایی را زیر نظر دارند، تاکید کرد:تمام تلاش خود را بکار می گیریم و هر کاری که از دستمان برآید، کوتاهی نمی کنیم.

 

لازم به ذکر است ناصر میرزایی از جمعه 13 خرداد به کما رفته و در بیمارستان تامین اجتماعی خرم آباد بستری شده است. 


حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :