فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩٠/۳/٢٢

 فرماندار چالدران از سوختگی سه زن بر اثر صاعقه و رعد و برق روز گذشته در یکی از روستاهای چالدران خبر داد.

احمد رضا قلی پور در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام این خبر افزود: این اتفاق ساعت 23 شب گذشته در روستای مادلوی چالدران در حالی رخ داد که اعضای یک خانواده 6 نفره در خواب به سر می‌بردند و ناگهان صاعقه رعد و برق به ساختمان خانه این خانواده اصابت می‌کند.


وی ادامه داد: در زمان بروز این اتفاق، سه نفر از اعضای این خانواده در کنار دیوار و مقابل پنجره خوابیده بودند که بر اثر برخورد صاعقه رعد و برق به شدت دچار سوختگی می‌شوند.

قلی پور با اشاره به این‌که هر سه فرد آسیب دیده، زن هستند، تصریح کرد: این اتفاق علاوه بر ایجاد سوختگی شدید، موجب بوجود آوردن ترس و هراس در بین اعضای این خانواده نیز شده است.

فرماندار چالدران بیان کرد: با تلاش اهالی روستا، سه مجروح به بیمارستان شهید بهشتی شهرستان چالدران جهت مداوا انتقال داده شدند که 2 نفر از مجروحان به علت سوختگی شدید به بیمارستان امام ارومیه، اعزام و یکی دیگر از مجروحان در بیمارستان شهید بهشتی چالدران بستری است.

قلی‌پور خاطرنشان کرد: بر اثر این رعد و برق همچنین قسمتی از دیوار ساختمان، تخریب و شیشه‌های پنجره نیز شکسته شده است.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :