فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩٢/۳/٢٥

 

به گزارش خبرگزاری فارس از پلدختر، در این شهرستان 23 شعبه اخذ رأی کار جمع‌آوری آراء مردم در شوراهای شهر را بر عهده داشته‌اند.

براساس این گزارش ماندانا آکسونیان با 4 هزار و 713 رأی، روزه نیازی با 4 هزار و 153 رأی، مرتضی رفیعی با 4 هزار و 17 رأی، شهاب محمودی با 3 هزار و 951 رأی، نور‌الدین پورمسیر با 3 هزار و 713 رأی، روح‌الله عالی‌پور با 3 هزار و 541 رأی و نادعلی نعمت‌پور با 3 هزار و 437 رأی به عنوان اعضای اصلی شورای اسلامی پلدختر منتخب شدند.

لازم به ذکر است از بین منتخبین شوراهای پلدختر نور‌الدین پورمسیر و نادعلی نعمت‌پور عضو فعلی شوراهای شهرستان پلدختر هستند.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :