فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳٩٢/۳/٢٥

فرماندار خرمشهر گفت: با پایان شمارش انتخابات شورای شهر خرمشهر 11 عضو شورای این شهرستان تعیین شدند.

 

عبدالله حسینی لحظاتی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرمشهر اظهار داشت: کار شمارش آرای چهارمین دوره انتخابات شورای شهر خرمشهر به پایان رسید.

وی افزود: بر این اساس علی بندری با هفت هزار و 157 رای به عنوان نفر اول به لحاظ بالاترین رای را کسب کرد.

فرماندار خرمشهر ادامه داد: همچنین حاتم بندری با 6 هزار و 640 رای، مهدی عساکره با 5 هزار و 311 رای، علی غزالی با 4 هزار و 803 رای، سید مکی موسوی‌نسب با 4 هزار و 519 رای، سید صباح حسینی با 4هزا و 207 رای، سید جواد ادریس‌پور با 4 هزار و 163 رای، حجت‌الاسلام عبدالمحمد سعدونی با 4 هزار و 75 رای، منصور علوانی با 3 هزار و 613 رای، سید علی معاوی با 3 هزار و 357 رای و فاطمه عطشانی 3 هزار و 126 رای به عنوان اعضای اصلی شورای شهر خرمشهر انتخاب شدند.

حسینی تصریح‌کرد: همچنین نصرت‌الله جلیلیان با 3 هزار و 57 رای،محمد خیاط‌زاده با 2 هزار و 985 رای، حسین حسن اصل بهبهانی با 2 هزار و 920 رای و عبدالامیر زهیری با 2 هزار و 891 رای به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :