فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/٩/٦

معاون استاندار و رييس سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان لرستان گفت: بر اساس سرشماري جديد سال ‪ ۸۵‬جمعيت اين استان به يك ميليون و ‪ ۷۰۰‬هزار نفر افزايش يافت.

محمدرضا رستمي گفت: اين نرخ جمعيتي در سرشماري اخير نفوس و مسكن و در انجام فهرست برداري و ارزيابي ‪ ۳۸۴‬هزار خانوار اين استان به دست آمده است.

وي اظهار داشت: بر اساس نتايج اين سرشماري ‪ ۶۶‬درصد جمعيت اين استان شهري و مابقي روستايي هستند.

وي گفت: جمعيت استان لرستان در سرشماري سال ‪ ۷۵‬يك ميليون و ‪ ۵۸۰‬هزار نفر اعلام شده بود كه هم اكنون با رشدي كمتر از يك درصد و معادل ‪ ۱۲۰‬هزار نفر افزايش داشته است.

رستمي اضافه كرد: بر اساس آمار سرشماري سال ‪ ،۷۵‬ميانيگن جمعيت خانوار لرستان ‪ ۵/۵‬نفر بوده كه در سرشماري جديد سال ‪ ۸۵‬به ‪ ۴/۸۵‬نفر كاهش يافته است.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :