فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/۳/۳۱
 

جسد يكي ديگر از كوهنوردان مفقود شده در "اشترانكوه" دورود كشف شد 

جسد "محمود قديمي"دومين كوهنورد مفقود شده در ارتفاعات اشترانكوه دورود كشف و تحويل خانواده‌اش شد.

رييس هيات كوهنوردي دورود سه‌شنبه با اعلام اين خبر به ايرنا افزود:
جنازه اين كوهنورد با سابقه اراكي با تلاش ‪ ۳۰‬نفر از كوهنوردان و گروههاي امداد و نجات جمعيتهاي هلال احمر شهرهاي دورود، ازنا ، اليگودرز و اراك از زير خروارها يخ و برف در يكي از ارتفاعات اشترانكوه موسوم به "كل‌جنو" كشف شد.

"حسين جودكي" افزود:تلاش براي پيدا كردن سه نفر ديگر ازكوهنوردان ناپديد شده در ارتفاعات اشترانكوه همچنان ادامه دارد.

در آذرماه پارسال تعداد پنج نفراز يك گروه كوهنوردي ويك گروه‌نجات به علت كولاك شديد و سقوط بهمن در دو مرحله، در زير انبوه برف و يخ در ارتفاعات اشترانكوه مدفون شدند كه تلاش گروههاي امداد و نجات براي پيدا كردن اجساد آنها به دليل نامساعد بودن شرايط جوي در آن زمان ناكام ماند.

امسال و با شروع فصل گرما تاكنون جنازه دو نفر از اين كوهنوردان پيدا شده است.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :