فردای لرستان
پایگاه اطلاع رسانی فردای لرستان
صفحات وبلاگ
کلمات کلیدی مطالب
نویسنده: حسین چراغی - ۱۳۸٥/٩/۱٥
 به گزارش ایرنا: در بررسي مجدد صلاحيت كانديداهاي انتخابات شوراهاي اسلامي‌شهر و روستا در لرستان، صلاحيت ‪ ۱۰۴‬داوطلب ديگر تاييد شد.

مدير امور شهرستانهاي هيات عالي نظارت بر انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا استان لرستان گفت: از اين تعداد ‪ ۱۰‬نفر داوطلب حوزه شهري هستند كه پس از اعتراض در مرحله نخست، صلاحيتشان احراز گرديد.

"غلامرضا نورزاده" افزود: مابقي اين افراد شامل ‪ ۲۹‬نفر در حوزه شهري و ‪ ۶۵‬نفر در حوزه‌هاي روستايي، صلاحيتشان پس از كسب استعلام از مراجع قانوني در هيات نظارت عالي استان حاصل شد.

وي تصريح كرد: صلاحيت ‪ ۱۲۲‬نامزد شهري و روستايي نيز در هيات نظارت استان رد شد.

حسین چراغی
به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه بر نگذرد. -------------------------------------------------------------------------- نشریه الکترونیکی فردای لرستان افتخار دارد تا اخبار و رویداد های لرستان ، ایران و جهان را در نوع بضاعت خود پوشش دهد. ======================= نشریه الکترونیکی فردای لرستان وابسته به هیچ حزب، جناح و گروه خاصی نیست ونیت آن اطلاع رسانی صحیح و بدور از جنجال های سیاسی می باشد. ======================== امید داریم با اتکای به خدای متعال بتوانیم در راه اعتلای و سر بلندی ایران عزیز و لرستان سر افراز گام های موفق بر داریم.
نویسندگان وبلاگ:
مطالب اخیر:
کدهای اضافی کاربر :